Zdravá výživa pomůže ke snadnému hubnutí

0
2844

Nadváha. To je věčný problém mužů i žen. Někomu se hubne snadněji, jiným hůře. Ne všichni jsou odhodláni držet drastickou dietu. Tento způsob je nepřijatelný ve všech směrech. V čem tkví základ úspěchu? Zdravá výživa, pohybové aktivity, pomoc bylinek a pevná vůle jsou ideální kombinací k dosažení perfektních výsledků.

Jak zhubnout bez kouzel a čar

Většina lidí si mylně myslí, že zhubne během pár týdnů. To je omyl. Pokud nemáte pevnou vůli a nezvyknete si na nové stravovací návyky, ještě více přiberete. Člověk by se měl držet základních pravidel, protože fungují. Klíčovým parametrem je pohyb. Kdo není sportovní typ, ať zařadí denně procházku či rychlou chůzi. Mnozí si oblíbili jízdu na kole a plavání. Tyto aktivity nejsou náročné na čas ani peníze. Mít skvělou kondičku, to je polovina úspěchu.

Podpora hubnutí pomocí bylinek funguje

Ano, je to tak. Některé byliny dokážou spalovat tuky, působí na lidský metabolismus blahodárně. Umí zrychlit spalování tuků a omezují chuť k jídlu. To ovšem neznamená, že pomohou ke krásné postavě jako mávnutím kouzelného proutku. Jak zhubnout díky síle bylinek? Vyzkoušejte kontryhel, guaranu, ženšen, zázvor, chilli, ostropestřec mariánský, řebříček, fenykl, mateřídoušku i acaí.

Dodejte svému tělu sílu a elán

Snad každé malé dítě ví, že bylinky pomáhají na všech frontách. Kontryhel má uklidňující účinky a vyřeší zadržování vody v těle. Pokud máte tento problém, pijte 2 šálky čaje po dobu 10 – 15 dní. Jen nezapomeňte uskutečnit alespoň týdenní pauzu. Ženšen podporuje metabolismus, je jeden z nejsilnějších antioxidantů. Řebříček čistí krev a stará se o ideální trávení, což je při hubnutí velmi důležité. Obdobné účinky má také kopřiva, navíc je močopudná a působí na hladinu cukru v krvi. Mladé kopřivy rostoucí v jarních měsících vás nebudou stát ani korunu. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte si nasbírat byliny pro jarní očistu.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here