Víte, která zdravá výživa chutná malým i velkým?

0
672

Jestliže se snažíte žít zdravě, určitě vás zajímá i zdravá výživa. Pokud se vám podaří oprostit se od nadmíry cukrů, soli, ale také tuků, alkoholu a dalších surovin, které nehrají právě pro naše zdraví, zdravé stravování pro vás nebude potíž. Ovšem jsou mezi námi mnozí takoví, kterým zdravá strava jednoduše nechutná. Nebo ne natolik, abychom si ji oblíbily. Pokud i vy chcete jíst zdravě, a přitom si svačinu, snídani či jiný druh jídla vychutnávat, zkuste se inspirovat.

Výtečné tyčinky jako ideální svačinka

Ne vždy máme čas připravit si svačinu, anebo ji doma jednoduše nestihneme, a už potřebujeme odejít ven. V takových případech si můžete dopřát Snack bar – Matcha Tea tyčinku se zeleným čajem, nebo třeba HealthyCo Proteinella Bar, která může mít také víc příchutí, např. čokoláda/lískový oříšek nebo bílá čokoláda.

Nezapomínejte na ovoce a ořechy

Zdravá výživa, která je zároveň lahodná, obsahuje ořechy a ovoce. Oblíbené jsou např. Kešu jádra, ořechy natural od Allnature. Aktuálně je můžete za výbornou cenu koupit na notino.cz.

Stejně tak je chutné mrazem sušené ovoce. Uchovává si své vitamíny, krásnou chuť i barvu, aniž by bylo doplněno o cokoli chemické. Co třeba MIXIT křupavé ovoce Mix?

Máte-li rádi čokoládu, v kvalitní podobě neškodí ani ona, když ji nejíte po stovkách gramů denně. MIXIT nabízí Čokoládové nadělení, což jsou ořechy v polevě, které potěší každou generaci. Obsahuje vlašské ořechy, ale i pražené mandle, černý rybíz, aronie, lískové oříšky a kávová zrna.

Natřete si zdravý chlebíček

Pokud holdujete zdravým křupavým chlebíčkům a krekrům, můžete je doplnit o arašídové máslo nebo mandlový krém. Oba a ve vysoké kvalitě, najdete na notino.cz.

Podívejte se na kompletní nabídku zdravé výživy na notino.cz. Určitě si vyberte, ať už hledáte nápady na svačinky, nebo přísady do pokrmů, které vám umožní vařit zdravěji.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here