Mixér NutriBullet Pro 900 – Zkušenosti, recenze, diskuze

1
28302
Smoothie Maker NutriBullet 900
Smoothie Maker NutriBullet 900

900wattový motor ještě snadněji rozmixuje ovoce, zeleninu, oříšky, semínka, led, mražené ovoce…  Vychutnejte si lahodné smoothie každý den – zdarma k NutriBulletu získáte uživatelskou příručku a výživového průvodce.

Proč si NutriBullet zamilujete:

 • je nesmírně praktický a snadno se čistí
 • odstředivá síla, perfektní cirkulace a patentované extrakční čepele
 • neobsahuje bisfenol A (BPA)
 • malý a kompaktní – vejde se na každou linku

Výkon 900 wattů – protože „jsme to, co vstřebáme“

Často slýcháme výrok „jste to, co jíte“ – ve skutečnosti ale jsme to, co vstřebáme. Supermixér NutriBullet Pro 900 vám poskytne všechny nutriční výhody původního modelu NutriBullet 600 a mnoho dalšího. Díky 900wattovému motoru a zvýšené kapacitě dokáže rozmělnit i ty nejtvrdší suroviny, abyste z jídla získali maximum živin.

Zpřístupněte tělu skryté živiny z potravy!

Máte příliš nabitý program a nezvládáte jíst doporučenou denní dávku ovoce a zeleniny? Jste neustále unavení a občas se vám zdá, že se nedokážete vypořádat se vším, co vám život přináší?

V našich zaneprázdněných životech často nemáme čas na zdravé stravování nebo správné rozžvýkání všeho, co sníme. Takže ačkoli jíme zdravě, náš zažívací trakt nemá přístup ke všem vitamínům, minerálům a živinám, které se nacházejí v naší stravě. Nejspolehlivějším způsobem jak zajistit, že naše tělo dostane potřebné živiny, je jejich extrakce.

DO OBCHODU

Extrakce živin – špičková technologie, která vám pomůže získat z jídla maximum

Věděli jste, že nedokážeme využít všechny živiny v potravě, protože naše tělo se k nim při běžném žvýkání nedostane? Máme pro vás dobrou zprávu – když se ovoce, zelenina, semínka a ořechy před konzumací rozmělní na co nejstravitelnější formu, trávicí trakt může snadno vstřebat to nejlepší, co se v nich skrývá.

Naštěstí si můžete pořídit supermixér NutriBullet, který přesně toto dokáže!

Extraktor NutriBullet 900
Extraktor NutriBullet 900

Pro celou rodinu nebo jen pro vás

Můžete si vybrat 0,5l nádobu, která se perfektně hodí na přípravu jedné porce koktejlu Nutriblast a navíc je vybavena objímkou s držadlem pro pohodlné uchopení. Nebo můžete připravit zdravý a výživný NutriBlast pro více osob zároveň s vysokou 0,9l nádobou, která má praktické uzavíratelné víčko na cesty.

Úžasné výhody pro zdraví a krásu

NutriBullet vám zpřístupní všechny vysoce výživné látky tak, aby je vaše tělo mohlo snadno vstřebat. Odhalíte díky němu:

 • zlatý důl zinku a hořčíku v semínkách melounu,
 • vysoké množství omega–3 mastných kyselin, proteinů a antioxidantů v zrníčkách ostružin a
 • zásobíte se protirakovinnými látkami z brokolice, zelí a kapusty,

které byste při pouhém žvýkání nevyužili.

Všechny tyto živiny posilují schopnost samoléčby.

Supermixér NutriBullet Pro 900: je na čase tělu dopřát vše, co potřebuje

Představujeme vám NutriBullet – jedinečný mixér na extrakci živin. NutriBullet není běžný mixér ani odšťavňovač. Jedná se o průlom v oblasti výživy, který změní váš život. NutriBullet má schopnost uvolnit skryté živiny z jídla, které konzumujeme.

Odšťavňování, mixování ani samotné žvýkání nám nedokážou zpřístupnit velké množství nepostradatelných látek v naší potravě. Abychom mohli využít prospěšné živiny skryté uvnitř semínek, jadérek, slupek a stonků, je nutné je kompletně rozmělnit.

Díky tomu získáme podstatně více živin, aniž bychom měnili složení své potravy. S NutriBulletem připravíte koktejl, jenž bude plný stravitelných živin, které by normálně jen prošly vaším tělem a nevstřebaly se.

Jak? NutriBullet využívá výkonný 900W motor, který dokáže extrahovat, rozdrtit a rozmělnit vše, co vaše potrava nabízí.

Mixér NutriBullet 900
Mixér NutriBullet 900

Výsledkem je krémový a osvěžující nápoj plný zdraví a živin

Jaký je rozdíl mezi klasickým smoothie a nápojem, který připravíte v NutriBulletu? Použijete ovoce a zeleninu, které byste normálně použili na přípravu šťávy či smoothie, ale mixér NutriBullet připraví naprosto lahodné smoothie, mnohem krémovější a nadýchanější než klasický mixér.

NutriBullet kompletně rozdrtí a rozmělní mražené ovoce, ořechy a semínka a vytvoří z nich krémový koktejl. Dokáže narušit buněčnou stěnu a zpřístupnit vám skryté živiny, aby je vaše tělo mohlo vstřebat a využít.

Pokud chcete od života získat co nejvíce, musíte naplno využívat živiny z vaší potravy. Učiňte koktejly připravené v NutriBulletu součástí svého života a budete se cítit mladší, zdravější a aktivnější než kdy dříve!

ZAČÍT MIXOVAT JAKO KRÁL

Proč si NutriBullet Pro 900 zamilujete:

 • výkonnější 900W motor
 • rozmělní jídlo, naruší jeho buněčnou strukturu a uvolní hodnotné živiny
 • rozdrtí semínka, jadérka, stopky i slupky, aby zpřístupnil ukrytou nutriční hodnotu
 • drtí, krájí a rozmělňuje
 • podporuje zdravý životní styl
 • zkracuje čas strávený v kuchyni
 • odstředivá síla a patentované extrakční čepele
 • neobsahuje bisfenol A (BPA)
 • žádný nepořádek
 • snadno se čistí
 • malý a kompaktní – vejde se na každou linku
 • skvělá volba pro každého
 • napomáhá kvalitnějšímu spánku
 • zabraňuje některým akutním bolestem, jako je migréna
 • zbaví vás návalů horka
 • zmírňuje různé symptomy

Vlastnosti NutriBullet 900

Jak to funguje

Tajemství odhaleno: výkonnější 900wattový motor, extrakční čepele a patentovaná odstředivá technologie.

Při mixování jídla je nejdůležitější výkonnost motoru a špičková technologie. Proto je NutriBullet Pro 900 jedinečnou kombinací 3 prvků, které spoluvytvářejí jedinečnou extrakční technologii, jež dokáže proměnit vaše jídlo v „superjídlo“:

Tato technologie na rozdíl od klasických mixérů a odšťavňovačů rozloží a rozmělní stopky, semínka, jadérka i slupky, v nichž se ukrývá nejvíce živin.

NutriBullet dokáže extrahovat a mlít. Přesvědčte se sami, jak to je jednoduché!

Jak funguje Nutribullet

Jaký je rozdíl mezi smoothie a nápojem, který připravíte v NutriBulletu? Použijete ovoce a zeleninu, které byste normálně použili na přípravu šťávy či smoothie, ale mixér NutriBullet připraví naprostolahodné smoothie, mnohem krémovější a nadýchanější než klasický mixér.

Jak používat Nutribullet k přípravě vynikajících NutriBlastů
Jak používat Nutribullet k přípravě vynikajících NutriBlastů

Nutribullet kompletně rozdrtí a rozmělní mražené ovoce, ořechy a semínka a vytvoří z nich krémový koktejl.

KOUPIT NUTRIBULLET 900

Video představení Nutribulletu

KOUPIT NUTRIBULLET 900

Velice snadné mytí

Další výhodou je to, že se NutriBullet velice snadno čistí. Víčko a čepele od sebe nelze oddělit, proto stačí pouze naplnit nádobu horkou vodou se saponátem a opláchnout. Také ji můžete vložit do myčky na nádobí.

Supermixér NutriBullet Pro 900 je vhodný pro:

 • pro každého, kdo chce vést lepší a zdravější životní styl
 • perfektní pro vegetariány a vegany
 • pro rodiny s dětmi, které nerady jedí zeleninu
 • pro aktivní osoby
 • pro všechny, kteří nejí zdravě a mají špatné stravovací návyky
 • pro osoby s vysokou hladinou cholesterolu
 • pro osoby, které se zotavují po nemoci a potřebují vysoce výživnou stravu

Pozor na padělky, více viz video NutriBullet vs. padělky

Originální NutriBullet 900 je k dostání v sadě 9 ks doplňků a cena je 4299 Kč. (v nabídce je i méně výkonný a levnější bratr NutriBullet 600 a nebo nejvýkonnější Nutribullet RX 1700) Na Heuréka.cz můžete najít i ceny nižší, ale zde to budou již zmíněné padělky. Doporučujeme tedy nakupovat pouze v autorizovaných obchodech, které mají výhradní zastoupení pro ČR. Jsou to např.:

 • Delimano.cz
 • TopShop.cz
 • LiveActive.cz (nově Wellneo.cz)

Diskuze a komentáře k NutriBullet 900

Míla Mám Nutribullet pro 900 ode dneška. Jako první test jsem dělala zmrzlinu ze zmražených jahod, čerstvého banánu, kešu oříšků a lžičky medu. Musím říct, že rychlost, za kterou byla zmrzlina krásně krémová, mě překvapila. Zmrzlina byla jemná, našlehaná a chuť úžasná. Jsem spokojená. Aspoň zatím.

Janka  – Nutribullet 900 mám asi půl roku a nemohu si ho vynachválit. V kuchyni ho používám ne jen na ovoce a zeleninu, ale třeba na umletí domácí paštiky, zmrzliny, játrovách knedlíčků, mouky s vodou na zahuštění omáček… Nedám na něj dopustit

Edita Za mě palec nahoru,spokojenost… No a co se týče výkonu 900W oproti tomu slabšímu 600W.. Není to tak trošku jako s výkonem motoru u aut? ten silnější je propagován jako RODINNÝ bullet, takže z toho usuzuju, že záleží kolik lidí z Vaší domácnosti a jak často si budou drinky dělat… No vzpomeňte jak jede auto s nižším výkonem v obsazenosti 4 lidí…. a nedej bůh do kopce… dává to smysl?

Soňa Máme ho týden a jsem maximálně spokojená. Do dětí dostanu druhy zeleniny které nikdy nechtěli jíst. Jen jim to prostě neříkám a mixuju. 🙂 Pro mě ideální záležitost při snižování váhy. Snídaně- převážně ovocné smoothie, odpolední svačina mix a druhá večeřě převážně zeleninové smoothie. Prostě naprostá spokojenost. Přidávám bilinky, oříšky, prostě co mě napadne.

Arberizo (z Heuréky) + Jednoduché použití, Vysoká účinnost, Kladné recenze, Potřeba udělat něco víc pro zdraví
Zvažovali jsme odšťavňovač, ale pak jsme objevili NB a hned bylo jasno – zpracujeme vše, nic se nevyhodí. Vše rozmixuje do krémové hmoty.Skvělé snídaně, svačinky. Po 14 denním používání je nám nějak lehce. Jednoduché použití i údržba. Určitě doporučujeme!

z HeurékyVelmi mne překvapilo, jak jemně dokáže všechny ingredience rozmělnit (oříšky, slupky, jadérka, mrkev, aj.). Určitě doporučuji, předčil mé očekávání, je super.

z Heurékyvýborně,kvalitně a ve velmi krátké době rozmixuje i zeleninu-červenou řepu,mrkev atd.Jednoduché a dobré používání přístroje. Oproti jiným mixérům na smoothie tento opravdu udělá smoothie velmi dobře ze zeleniny i ovoce.

Hana (z Heuréky)Malý – nezabere moc místa, Velmi dobře vše „rozmixuje“ včetně zmrzlého ovoce a oříšků. Celkově jsem spokojená. Mohu doporučit.

Martina L. – Už dlhšie som uvažovala nad jeho kúpou a tak sa trápila so smoothie z môjho starého mixéru. Vravela som si, že čo na ňom môže byť také skvelé, že zmixuje všetko rovnako ako obyčajný mixér. No nie je to pravda. Smoothie z nutribulletu sa nedá vôbec porovnať so smoothie z obyčajného kuchynského mixéru. Tá jemnosť, takmer žiadna pena, to, že zmixuje fakt všetko na jemno je na nezaplatenie. Určite odporúčam každému, kto si chce denne dopĺňať potrebnú dávku vitamínov zo zeleniny a ovocia. Pre deti je úplne top. Môj dvojročný syn nezje žiadne ovocie ani zeleninu, no smoothie krásne vypije. Pre mňa top pomocník v kuchyni 🙂
Krásne, jemné smoothie Nemá problém najemno zmixovať aj tvrdé orechy, prípadne zeleninu Nezostáva na smoothie takmer žiadna pena ako v mojom starom mixéri Pre deti ako zdroj vitamínov z ovocia alebo zeleniny úplne super Veľkosť Super výkon 900 W

Máte vlastní zkušenosti s NutriBullet 900? Podělte se o ni v komentářích pod článkem.

DO OBCHODU

Uložit

Uložit

4.6/5 - (10 votes)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here