Posilovací válec Gymbit Speed abs – Diskuze, hodnocení, zkušenosti

0
12194
Gymbit Speed abs - kolečko na posílení mnoha svalů
Gymbit Speed abs – kolečko na posílení mnoha svalů

Už se nemůžete dočkat, až budete mít krásné štíhlé břicho, které jste vždycky chtěli? Už vás nebaví pořád dělat ty bolestivé sklapovačky, ze kterých vás bolí záda a nepřináší výsledky, které potřebujete?

Posilovací válec Gymbit Speed Abs přemění vaši podlahu na úžasný cvičební prostor – a ten vám pomůže si vypracovat ty silné, vyrýsované břišní svaly, které jste vždycky chtěli!

Posilovací válec pracuje s vámi, přizpůsobuje se vašim potřebám, cílům, síle a kondici – což z této unikátní cvičební pomůcky činí bezpečnou a účinnou formu vybavení pro obě pohlaví, všechny věkové kategorie a všechny úrovně fyzické zdatnosti.

Vypracujte si pevné břišní svaly jen za pár minut denně

Pokud chcete rychle dosáhnout neuvěřitelných výsledků – nyní můžete! Posilovací kolečko Gymbit Speed Abs je rychlým způsobem, jak přeměnit vaši podlahu na úžasný cvičební prostor na vypracování silných, vytvarovaných a pevných břišních svalů, které jistě zapůsobí. Během pouhých pár minut denně si můžete vypracovat silné a stabilizované břišní svaly, přičemž si podpoříte svalovou činnost ve svých ramenech, hrudníku a pažích, díky čemuž si účinně procvičíte celou střední část těla během několika minut denně.

 

DO OBCHODU

Extrémní trénink horní části těla!

Gymbit Speed abs - posilujte najednou více svalových partií
Gymbit Speed abs – posilujte najednou více svalových partií

Toto posilovací kolečko je navržen pro pohyb do několika směrů, který zasáhne různé skupiny svalů tím, jak budete na válečku jezdit dopředu, zpět dozadu a diagonálně, což zaručí úžasný trénink celé střední a horní části těla.

Toto kolečko na posilování naleznete v obchodech TopShop.cz a LiveActive.cz a občas je nesprávně nazýváno Gimbit nebo Gambit Speed abs. Správně je ovšem Gymbit s tvrdým Y.

S posilovacím kolečkem Gymbit Speed Abs si posílíte a vytvarujete:

 • břišní svaly
 • hrudník
 • paže
 • šikmé břišní svaly
 • ramena
 • záda

gymbit-speed-abs-vyhody

Gymbit Speed abs pomůže k dosažení:

 • vyrýsovaných břišních svalů
 • silné střední části těla
 • vytvarovaných ramen
 • velkých bicepsů
 • vyrýsovaných tricepsů
 • lepší kondice
 • a rozjetého metabolismu!

DO OBCHODU

Skvělá volba pro muže i ženy všech věkových kategorií

S Gymbit Speed Abs posilují muži
S Gymbit Speed Abs posilují muži
S Gymbit Speed Abs posilují i ženy
S Gymbit Speed Abs posilují i ženy

Posilovací kolečko Gymbit Speed Abs je vyrobeno pomocí cívkové technologie, která umožňuje vašemu tělu pracovat řízeným, ale velmi flexibilním způsobem – to znamená, že nabízí náročné cvičení pro muže (i pro ty, kteří již mají objemné svaly!) i pro ženy.

Posilovací kolečko Gymbit Speed Abs pracuje s vámi, přizpůsobuje se vašim potřebám, cílům, síle a kondici – což z tohoto unikátního produktu činí bezpečnou a účinnou formu vybavení pro obě pohlaví, všechny věkové kategorie a všechny úrovně fyzické zdatnosti.

Jádro Powerflex Steel Resistance Core vede a napomáhá pohybu

Gymbit Speed abs - vnitřní mechanismus
Gymbit Speed abs – vnitřní mechanismus

Proč tento systém funguje tak dobře? Protože jsme kolečko přepracovali a vylepšili!

Posilovací kolečko Gymbit Speed Abs má speciálně navržené kolečko s jádrem Powerflex steel resistance core, které používá technologii coil and recoil, díky níž má větší odpor, když se natáhnete a pohybujete se po válečku po podlaze směrem dopředu. Když po válečku jedete směrem zpět, kolečko vás navádí a napomáhá vám řízeným způsobem, aby se zabránilo bolesti zad a/nebo zranění, zatímco stále cítíte, jak vám pracují břišní svaly.

DO OBCHODU

Posilovací válec Gymbit Speed abs – video

Recenze a zkušenosti s Gymbit Speed abs

Po prvním dni odzkoušení musím říct, že to nemá chybu. Opravdu oproti původních předrevolučních koleček to je nesrovnatelné z bezpečností a funkčností. Bolí celé tělo, což je správné. Tak doufejme, že i nadále s kolečkem to jen bude lepší a lepší až nejlepší.

Simir

Jsem velmi spokojený. Cvičí se s tím velmi dobře. Kolečko v sobě totiž ukrývá vnitřní pružinu, která vám mírně pomáhá při cvičení. To oceníte zejména pokud s cvičením začínáte.

Jarda

Pořídila jsem, abych konečně něco udělala se svým břišním převisem. Zpočátku jsem na to koukala dost skepticky. Kupodivu jsem při prvním pokusu neskončila nosem na zemi, jak jsem se původně obávala. Kolečko trochu „pomáhá“, takže i netrénovaný jedinec, jako jsem já, má proti zemské gravitaci šanci. Tak snad to vydržím a budu cvičit i nadále…

Mamča

U klasického kolečka mi vadila poměrně velká nestabilia a namožnost cvičit do stran (pro procvičení šikmých břišních savalů). U tohoto širokého kolečka je cvičení do stran naprosto bez problémů. Hodnocení od Paja

Toto je jeden z nejlepších přístrojů na procvičení břišních svalů a středu těla! Hodnocení

Jan K

A jaká je cena? Původně 1299 Kč, nyní je v akci se slevou za 999-1099 Kč.

Máte i vy zkušenosti s posilovačem Gymbit Speed abs? Napište recenzi pod článkem dole.

3/5 - (10 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here