Orbitrek Platinium – Recenze, zkušenosti, diskuze

0
10493
Orbitrek Platinium - nová generace trenažéru
Orbitrek Platinium – nová generace trenažéru

Orbitrek PLATINIUM

Inovovaná a výrazně modernizovaná verze revolučního fitness nářadí, které Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce.  4 přístroje v jednom – nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje.

Orbitrek je domácí stroj na hubnutí i na posilování, který znáte z TV. Naleznete jej v mnoha renomovaných obchodech, např. Kettler (Keller), InSportLine nebo jako Olpran či v Tescu, vždy jde ale o stejný Orbitrek. Na Heuréka.cz je vždy u všech obchodů stejná doporučená cena.

Orbitrek účinně posiluje horní i dolní končetiny, ideálně zformuje problémové partie. Díky přirozenému eliptickému pohybu nohou nezpůsobuje otřesy, takže nenamáhá klouby jako při běhu. Nenuceným způsobem pomáhá správnému držení těla a posilování svalů kolem páteře.

Cvičením na Orbitreku hubnete rychle! Spálíte více kalorií než při normálním běhu a snadno se zbavíte přebytečného tuku. Za 20 minut cvičení na Orbitreku docílíte stejného efektu jako kdybyste cvičili na 4 různých přístrojích 1,5 hodiny.

Cvičení na Orbitrek PLATINIUM

Orbitrek má 2 polohy madel – během cvičení lze střídat pohyblivá madla s pevnými, výška madel je nastavitelná. Maximální hmotnost cvičence je 120 kg. Průměr rotujícího disku 50 cm.

DO OBCHODU

Orbitrek Platinium - spodní část
Orbitrek Platinium – spodní část

Orbitrek PLATINIUM Vám dodá energii

Cvičením na Orbitrek PLATINIUM se zbavíte přebytečného tuku. Posilujete horní i dolní končetiny, aktivujete celý kardiovaskulární systém. Na Orbitreku si plynule regulujete obtížnost, má navíc i zpětný chod. Orbitrek PLATINIUM nezpůsobuje otřesy, kterými trpí klouby při běhu.

  • Orbitrek Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize
  • cvičením na Orbitrek Platinium spálíte výrazně více kalorií než při normálním běhu

Možná jste se setkali s označením: orbitrack, orbitrec, orbitreck, orbitrac, orbi track, crossový trenažer, crosový trenažer, crosové tranažery, eliptický trenažer, eliptický rotoped, eliptické trenažery, eliptické rotopedy, ale jediný správný název tohoto výrobku je ORBITREK, který je k dispozici v několika provedeních.

 

Orbitrek Platinium - tachometr
Orbitrek Platinium – tachometr

Orbitrek PLATINIUM se dodává ve 2 provedeních:

  • model A s multifunkčním počítačem za 2 989 Kč
  • model B Profi s měřičem pulzu a multifunkčním počítačem za 3 489 Kč.

Pokud chcete ušetřit, zkuste na internetu vyhledat slovní spojení Orbitrek bazar, Orbitrek výprodej, Orbitrek levně nebo i „Prodám Orbitrek“. Takto však zakoupíte použitý přístroj z druhé ruky, bez možnosti plnohodnotné záruky 2 roky a takový postup nelze doporučit.

Recenze a zkušenosti s Orbitrekem

Zdál se mi být dobrý na mé cvičení, Doporučuje jej i Olga Šípková.

Jsem stím spokojená již jsem ho měla. Jelikož to znám tak je pro mě vyhovujici.

IvaJá mám orbitrek asi 5 let a jsem stále spokojená, sem tam nutná nějaká údržba. Já jednou za dva měsíce dotáhnu šrouby a promažu a jedu dál naprosto v pohodě!To že na to nikdo ani nešáhne tak se pak nemůže divit.Je to tak ze vším.

Cábová M.nezabírá hodně místa, baví na něm cvičit, jsme spokojeni s výrobkem, snad chvíli vydrží a pomůže nám spálit nechtěné kalorie.

Máte i vy zkušenosti s Orbitrekem? Podělte se o ně v diskuzi pod článkem.

DO OBCHODU

3.5/5 - (6 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here