Vybíráme ovoce a zeleninu podle období. Jak poznat kvalitní?

1
3694

O tom, že ovoce a zelenina jsou zdraví prospěšné, vědí všichni. Často se však setkáváme s nekvalitními a chuťově nezajímavými produkty. I při výběru dodavatele ovoce a zeleniny, je důležité dbát na kvalitu, čerstvost, solidnost a v neposlední řadě i na cenu.

Kvalitní a čerstvé zboží s možností rozvozu po celé ČR nabízí velkoobchod ovoce zelenina Šandera. Společnost zde působí již od roku 1996 a má u nás vybudovanou již svou tradici.

V nabídce je mnoho produktů

Zelenina a ovoce nejsou jediným zbožím, které společnost nabízí. Zákazníci si mohou objednat i různé druhy čerstvých bylinek, hub, exotických plodů nebo různé delikatesy z Thajska.

Kvalitní vs. Nekvalitní produkty

Zeleninu i ovoce je nejlepší nakupovat očima, hmatem i čichem. Důležité je si zboží důkladně prohlédnout a vyhnout se všemu, co je viditelně poškozené hnilobou. Dobře se čerstvost rozpoznává u ovoce a zeleniny s natí. Čím je nať suší, tím je zboží méně čerstvé. Kvalitní kusy mají také příjemně vonět.

Ovoce a zelenina podle sezóny

Při výběru ovoce a zeleniny je vhodné brát ohled i na roční období. Mezi jarní a letní můžeme zařadit např. ředkvičky, špenát, brokolici, květák, celer, jahody, hrášek, cuketu, rajčata a další. Na podzim a v zimě se konzumují zejména brambory, cibule, červená řepa, dýně, paprika, okurka, pastinák, česnek, kapusta, mrkev, pórek, zelí, broskve, brusinky, švestky, jablka, ostružiny, maliny, atd.

Zboží pro restaurace i běžné zákazníky

Velkoobchod ovoce zelenina Šandera se zabývá především rozvozem kvalitních a čerstvých produktů do mnoha restaurací, hotelů, jídelen a cateringových společností. Za dobu své působnosti se již společnost přiřadila k nejvýznamnějším firmám pro zásobování gastronomických provozů.

Kvůli neustálé stoupající poptávce i ze strany maloobchodních zájemců, byla zřízena farmářská prodejna Šandera. Zde se mohou zákazníci sami přesvědčit o kvalitě a čerstvosti nabízených produktů.

3/5 - (2 votes)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here