Velkoobchod ovoce zelenina – to je to, co hledají prestižní hotely i restaurace

0
1421

Kvalitní restaurační služby se neobejdou bez čerstvého ovoce a zeleniny. Dnes to už nejsou jen barevné kousky, které nás straší jako obloha na talíři. Naopak. Touha po zdravém stravováním a zdravém životním stylu vytvořila z ovoce a zeleniny doslova kult.

Ovoce a zelenina pro pražské odběratele

Jednou z top firem, která se specializují na zásobování gastronomických zařízení čerstvým ovocem a zeleninou, je společnost Šandera. Je dodavatelem pro hotely a restaurace, cateringové společnosti, jídelny, školy i školky. Firma sídlí v Chýni (Praha-západ), a tak jsou jejími odběrateli právě pražské firmy. Právě ony jsou na kvalitu dodávek kategorie ovoce zelenina ještě citlivější.

Šandera je dodavatelem ovoce (jádrového, peckového, drobného, citrusů, banánů, melounů, kiwi, hroznů vinné révy a dalšího exotického ovoce), zeleniny (plodové, listové, tykvové, mini zeleniny, kořenové, košťálové, luskové, cibulové a brambor). V sortimentu nechybí čerstvé bylinky, houby i speciality z oblasti ovoce a zeleniny z Thajska.

Velkoobchod ovoce zelenina Šandera má dnes již 1800 m2 skladovacích ploch a dalších 400 m2 kancelářských prostor. Je vybaven nejmodernější technikou a chlazenými prostory pro co nejoptimálnější skladování ovoce i zeleniny, z ČR i ze zahraničí. Zboží se uchovává v chladicích boxech a k zákazníkům je distribuováno v chladicích vozech.

Majitelé se však nespokojili pouze s dodavateli, ale pustili se i sami do pěstování některých produktů. Šandera tak může nabídnout vlastní regionální produkty – zejména cibuli, brambory, listové saláty, ale též chřest. Firma je dnes totiž jedním z největších českých pěstitelů této vyhlášené zeleniny.

Nabídkou nejsou jen top produkty, ale i komfortní služby

Objednávat je možná 24 hodin denně, a to nejen online, ale i po telefonu. Vyškolení zaměstnanci umí doporučit produkty tak, aby odpovídaly poptávané kvalitě. Sortiment je velice široký a zboží je nabízeno v top kondici.

Existuje i možnost maloobchodního nákupu. Ideální je poslat e-mailem objednávku a zboží je následně v Chýni připraveno do dřevěné bedýnky k odebrání. Takže si klidně přijďte pro svoji bedýnku, i když zrovna žádnou restauraci neprovozujete.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here