KetoMix dieta – Recenze, příběhy a zkušenosti

0
26278
Dieta KetoMIx, recenze, příběhy, zkušenosti
Dieta KetoMIx, recenze, příběhy, zkušenosti

Co je to KetoMix dieta

KetoMix dieta je tzv. keto dieta

Shazování přebytečných kil pomocí keto diety je revoluční způsob hubnutí, který si nachází stále více příznivců. Na rozdíl od jiných diet vám neslibuje zázraky přes noc, ale zároveň víte, že keto dieta opravdu funguje a to je doloženo i dlouholetým výzkumem.

Keto dieta, jak ze samotného slova vyplývá, znamená hubnutí, neboli držení diety na principu ketózy. A co ta ketóza je? Jedná se o vyvolání specifického stavu v těle, kdy začne vytvářet ketolátky a jelikož nedostává žádnou rychlou energii v podobě sacharidů či cukrů, sáhne po zásobách tuku, které si naše tělo tak rádo schraňuje. Proces ketózy nastartujete, pokud budete přijímat pouze bílkovinná jídla spolu se zeleninou. Vyznat se však bez rady či pomoci v tom, které potraviny jsou vhodné a které nikoliv, bývá složité. Proto keto dieta nabízí řešení v podobě připravených jídel, která jsou určena pro celodenní režim. Jídla jsou rozdělena do pěti porcí na celý den a doplněná jsou i proteinovými tyčinkami či koktejly.

Jídla keto diety nabízejí navíc dost velkou variabilnost a nemusíte se tak bát, že by se vám jídelníček po týdnu zprotivil. Vše si lze uspořádat podle své vlastní chutě a preferencí. Keto dieta navíc šetří i váš čas, peníze a zdraví. Nemusíte obcházet supermarkety, hledat vhodné potraviny a ve výsledku za ně utrácet velké částky. Následně není třeba dohledávat a vařit složité recepty, jejichž příprava vám zabere hodiny. A jak keto dieta šetří zdraví? V jednotlivých porcích je nejen vyvážený poměr kalorií, ale i živin, minerálů, vitamínů a všech látek, které tělo potřebuje k tomu, aby mohlo správně fungovat. A jaká je další výhoda ketodiet, která potěší jistě každého, kdo někdy zápasil s přebytečnými kily? Při držení této diety není potřeba cvičit a trávit hodiny v posilovně, i když třeba procházka či lehčí pohyb je vždy vítaným doplňkem.

ZAČÍT HUBNOUT

Jak zhubnout s KetoMix dietou?

Při dietě s KetoMIX nehladovíte, netrápíte se cvičením a jíte chutná jídla. Dieta KetoMIX je postavená na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se dostanete do stavu ketózy a vaše tělo začne spalovat energii uloženou v přebytečných tukách. Proto není potřeba žádné fyzické aktivity – vaše tělo bude hubnout za vás. A to vše rychle, bez hladovění a námahy.

Při vaší dietě s KetoMIX si budete pochutnávat na koktejlech, polévkách, omeletách a kaších.

KetoMix dieta, výhody hubnutí s KetoMix
KetoMix dieta, výhody hubnutí s KetoMix

KetoMix dieta – Otázky a odpovědi

 • Jak často je mám jíst?
  • V první fázi 5x denně KetoMIX. V druhé fázi 3x denně KetoMIX a 2x denně jiné z doporučených jídel (viz recepty, které dostanete v balíčku).
 • Neublíží mi to?
  • Pokud máte alergii na laktózu, mléko, sóju, vejce nebo hořčici, tak tuto dietu nedoporučujeme. Také si projděte seznam onemocnění (v našem eshopu), při kterých je dieta zakázaná. Jinak je dieta navržená tak, aby plně nahradila běžné jídlo. V případě pochybností se obraťte na svého lékaře.
 • Jak rychle se dostanu do „ketózy“?
  • Většinou 2-4 dní – nesmíte jí ale narušit běžnými potravinami jako je například pečivo nebo oslazená káva.
 • Obsahují produkty éčka?
  • Jsou dobrá éčka i špatná éčka. Naše produkty obsahují pouze ta dobrá éčka.
 • Musím cvičit?
  • Pohybová aktivita v průběhu diety není nutná. Pokud ji však pravidelně zařadíte, bude jedině prospěšná. Nutné je vybírat správné druhy sportů – takzvaně aerobní. Do těchto aktivit spadá svižná chůze, jízda na kole na rotopedu nebo orbitreku.

580x400.pngKetoMix dieta – Vaše výsledky

Iveta – Za měsíc 10 kg dole

Už měsíc jsem na Ketomixu a mám 10kg dole, cítím se úžasně a mladší. Jsem ráda i za pytlíčky, vše mi usnadňují, možná pohodlnost, ale vůbec mi to nevadí. Mám čas věnovat se sobě, jídlo jím pravidelně po 3 hodinách 5x denně. Mám ho na celý den do práce nachystané během chvilky, to je prostě skvělé. Do obchodu jdu jen pro zeleninu, kterou můžu. Neláká mě nic jiného, nemám žádné chutě. Neodpírám si ani kávu s mlékem, ale místo cukru používám umělé sladidlo. Také to jde, vše je hodně o hlavě. Dodržuji i pitný režim – dříve bych to nedala, teď s chutí piji 2-3 l vody i s plátkem citronu nebo s mátou.

KetoMix dieta, jak zhubnout 5 kg
KetoMix dieta, jak zhubnout 5 kg

M. Po týdnu 5 cm v pase pryč

MŮJ ZAČÁTEK Po dlouhém výběru jsem začala hubnout s KetoMIXem…

Každý mě odrazoval, že držet proteinovou dietu je fakt těžké. Ale protože mě dlouho trápí velikost mého bříška, řekla jsem si, že to pomocí produktu KetoMIX. Objednala jsem si startovací balíček na 1 týden na zkoušku. Začínala jsem na váze 60,3 kg a 95 cm přes bříško . Za týden s KetoMIXem mám dole 2,5 kg a 5 cm v pase. Jelikož mi tyto produkty i chutnají, mají rychlou přípravu, můžou být všude se mnou a váha ubývá, rozhodně budu s KetoMIXem pokračovat i nadále. A díky poradkyni ve FB skupině mohu kdykoli cokoli konzultovat, což je pro mě, hlavně ze začátku, moc důležité.

Za mě mohu jen doporučit. M♡

Za 3 dny 2 kg dole a citim se dobre

Zdravím všechny pozitivně naladěné, kteří mají neskutečnou touhu zhubnout pár kil, jako já! Začnu tím, že se představím a co mě přivedlo začít s proteinovou dietou. Nejtěžší pro mě bylo si navyknout jíst 5x denně a pít cca 2,5l tekutin. Když jsem poprvé ochutnala koktejl, vůbec mi nejel a bědovala jsem nad tím, jak to zvládnu. Nakonec to bylo tím, že jsem si dala do koktejlu málo příchutě, proto byl nechutný. Ještě jsem nejela ani týden a už má 2 kila dole – a na jídla jsem si velmi rychle zvykla! Ke koktejlům mám polévky, omelety, kaše a ‚světe div se‘ opravdu si na nich pochutnávám.

TIP: Ketomix JE I na Slovensku

KetoMix dieta, jak zhubnout 10 kg
KetoMix dieta, jak zhubnout 10 kg

Bára zhubla 7 kg

Za necelých 14 dní jsem shodila 5 kilogramů. A co je úplně nejlepší, nemám žádné chutě na sladké, jím pravidelně a pocit hladu vůbec neznám. Spíš mám někdy problém to všechno sníst. Prostě a jednoduše, hubnutí mě konečně začalo bavit!“

Jasně, někdo může říct, že je to trochu drahý způsob hubnutí, protože na měsíc to vyjde zhruba na 6 tisíc korun. Jenže, co si budeme povídat, když si člověk kupuje hotová jídla, sladkosti a podobné věci a zajde párkrát do měsíce třeba do restaurace, stejně ta samá částka za jídlo padne. A tady navíc ušetříte čas, který jinak musíte trávit u plotny nebo cvičením.

VYBRAT BALÍČEK

KetoMix – Recenze a zkušenosti

Ověřený zákazník z Heuréky: Komunikace a rady od poradců obchodu jsou skvěle, rychle odpovědi a vstřícnost jaká se jinde moc nevidi

Ivana M. z Heuréky: Vynikající komunikace profesionální přístup .
Navíc všechno funguje tak, jak prezentují. Velká spokojenost

Macek z Heuréky: Výhoda tohoto obchodu je že když mám problém nebo dotaz. Napíšu na stránky a je mi vcelku rychle odpovězeno.

Alžběta z Heuréky: Je to má první objednávka a doufám že nebude poslední. Určitě se budu řídit dosaženými výsledky ale zatím mohu říci to nejlepší. koktejly jsou velice chutné a hlavně učinné. Držím se vašeho jídelníčku a opravdu jsem moc spokojená. S pozdravem vaše spokojená zákaznice.

Martina z Heuréky:

 • Rychlost
 • Spolehlivost
 • Maximální spokojenost
 • Skvělé výsledky
KetoMix dieta, jak zhubnout 15 kg
KetoMix dieta, jak zhubnout 15 kg

Doporučuji všem,kteří chtějí mít jisté výsledky a nebojí se začít novou dietu,která skvěle funguje.

Baranová, Heuréka: Vstřícnost k řešení problému s dopravcem. Všechny nakoupené produkty jsou opravdu chutné. Jasně a přehledně je vytištěný průvodce dietou i s recepty! Za něj fakt děkuji!

Peťa, Heuréka: Jsem naprosto spokojená! Žádný pocit hladu, spousta energie. Neříkám, že první den to nebyl očistec 😀 ale je to jen o zvyku. Teď mi to i chutná!! 🙂 Všem kdo chtějí zhubnout a nechtějí vyvařovat sobě a rodině zvlášť doporučuji… Veliká spokojenost. Další velké plus je poradce on-line. Mockrát mi skvěle poradil a vždy milý a podporující přístup! Za mě

Atka, Heuréka:

 • Dávám 100% kladné hodnocení!!!
 • Celý nákup proběhl na 1*.
 • Balíček mi byl dodán na druhý den od objednání.
 • Komunika výborná!!!
 • Jsem moc spokojená.
 • Můžu jen doporučit 😉

Jsem spokojená zákaznice.

Anonymní z Heuréky: Dobrý den, Ketomix jsem si objednala po poradě s výživovou poradkyní a jsem moc ráda, že jsem to udělala je to dieta, která mě nakopla, veškeré otázky, pomoc vše naprosto spolehlivé a vstřícné jednání, objednávky ihned vyřízené, podpora taktéž obrovská, jsem spokojená, pokračuji dále a jen a jen doporučuji. Nemám jedinou výtku. Za mě mohu jen sdoporučit, kila ubývají, hlad nemám a to je moc fajn

Iveta, Heuréka: Dekuji tymu KetoMix za vyborny napad i vysvetleni ze stav ketozy je bezpecny.Velka spokojenost a nadseni bez pocitu hladu jidla ketomix plne cely den zasyti jim je s chuti

Jarka, Heuréka: Výborná dieta, která vám vezme jen to, co si nikdo nepřeje – tuk.Po 12 dnech mám 7 kg tuku pryč, svaly zůstávají, těším se na 2 fázi. Úžasné, moc děkuji.

PŘEJÍT NA KETOMIX

4.4/5 - (8 votes)
PŘEHLED RECENZE
Výběr
Chuť
Cena
Efekt
Sdílejte
Předchozí článekHubněte s rozumem
Další článek5 zajímavostí o víně, které jste netušili!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here