Jak rychle zhubnout? Dělejte to s pomocníky, se kterými to jde rychleji

0
1275

Je to až otřepaná fráze: „Jezte zdravěji a začněte se hýbat!“ Avšak je to tak, přesně tyto dvě věci nás umí dovést k vysněné hmotnosti, a je jedno, jestli hubneme kvůli zdraví, nebo kvůli kráse. V obou případech se to však jednodušeji řekne, než udělá. Mnohem snadněji to jde s pomocníky, kteří umí nastartovat naše tělo do módu hubnutí, přitom nás nevyhladoví a nepřipraví o životní sílu. Pojďte hubnout s chytrými spalovači tuku, s přípravky na regeneraci, s proteiny i s vhodnými vitaminovými doplňky.

Většina pokusů zhubnou končí neúspěchem proto, že nezměníme náš životní styl správně. Obvykle vyhlásíme boj každé tukové buňce v našem těle a rozhodneme se ji doslova vyhladovět. Jenomže současně necháváme strádat naše tělo, a to se brání. Nejen zdravotními potížemi způsobenými podvýživou, kterou mu nastolujeme, i známým jo-jo efektem. Tělo chce přežít, a tak nám vyhlásí válku. Proto je třeba hubnout chytře.

Změna životního stylu jde s vhodnými doplňky stravy snadněji

Chcete zhubnout? Jezte zdravěji a hýbejte se! Ano, už je to tady znovu. Bez toho to skutečně nepůjde. Lépe to však bude fungovat s chytrými pomocníky, kteří se osvědčili při hubnutí i formování postavy. Díky nim lze dosáhnout zdravé hmotnosti a krásné postavy rychleji, bez krize při hubnutí, rovněž natrvalo a bez jo-jo efektů.

Spalovače tuku pro skvěle fungující metabolismus

Nejde o žádný reklamní trik prodejců. Spalovače tuku skutečně existují. Jde o látky či jejich kombinace, které mají schopnost nastartovat náš metabolismus. Naše hubnutí se díky nim odrazí od dna a pomáhá nám hubnout jednodušeji a ve správném tempu. Spalovače tuku nejdeme běžně kolem sebe. Některé bývají dostupnější, jiné méně. Obvykle však pouze ve správném doplňku stravy umí nabídnout v plné síle to, co umí. Známými spalovači jsou kofein, synefrin, extrakt ze zeleného čaje, L-Karnitin či chrom (přesněji jeho organická forma v podobě pikolinátu chromitého).

Proteiny pro svalovou regeneraci

Při hubnutí se velice často nezdravě nezbavujeme jenom tuku, ale rovněž svalové hmoty. Její absence však snižuje až zastavuje naše úsilí. Právě svaly jsou totiž největším spalovačem tuků. Udržet svaly v kondici nám pomohou proteiny. Ty se považují za stavební kámen svalové hmoty a zabraňují též jejich poškození při sportovním výkonu. A ten k hubnutí patří. Často se navíc do sportování vrháme nepřipraveni a ve špatné kondici. O to spíše by naše strava neměla postrádat kvalitní proteiny.

Při hubnutí nezapomínejte ani na tradiční vitaminy

Třeba takový vitamin C je pokládán především za vitamin důležitý pro naši imunitu a s hubnutím si jej vůbec nespojujeme. Je to však chyba. Vždyť je to právě C-čko, které nás drží ve formě a méně náchylnými k nachlazení, či dovede doslova rozproudit naši krev ve stažených cévách. Tím zamezíme třeba nepříjemným bolestem hlavy.

Podle výzkumů sledujících obsah vitaminů v ovoci a v zelenině jejich podíl za poslední desetiletí výrazně klesl. Tyto poklesy jsou alarmující a staré poučky o tom, že si vystačíme s konzumací především syrové zeleniny a ovoce, již přestávají platit. Na poklesu obsahu vitaminů se podílí především změny technologií v zemědělství. Je lepší nenechávat nic náhodě a důležité vitaminy, včetně vitaminu C, si doplňovat pomocí kvalitních doplňků stravy.

Suplementy, které rozumí ženám

Trh dnes nabízí celou řadu dietních přípravků, doplňků stravy pro hubnutí i proteinů pro růst a regeneraci svalové hmoty. Rychle se v nabídce ztratíme, jen stěží poznáme kvalitu a mnohdy si nejsme jisti, jestli jde zrovna o přípravky vhodné pro ženy. Proto je dobré poznat suplementy, které „sluší“ právě nám, ženám. Pod značkou GLAMURFIT koupíte spalovače tuku, proteiny i vitaminové přípravky, díky kterým zhubnete zdravě, do krásy a trvale. Jsou určeny přímo pro ženy. Samy za vás nezhubnou. Bez změny stravy a pohybu to nepůjde. Budou však garancí toho, že vaše úsilí nebude marným.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here