FungeX přípravek na mykózu nehtů 5ml z lékárny Benu.cz

0
244

FungeX přípravek na mykózu nehtů 5ml od výrobce Wooshin Labottach je k dostání za cenu 339 Kč. Přejít do obchodu.

FungeX Přípravek na mykózu nehtů je zdravotnická pomůcka, která pomáhá při léčbě nehtové plísně (onychomykózu). Jedinečné složení s obsahem „INSTANT KILLER“ obsahuje složky, které pronikají do povrchu nehtu a zabíjejí plíseň do 20 sekund. Tekutina vytváří na nehtu vrstvu, která vytváří prostředí nepříznivé pro růst plísní a působí jako fyzická bariéra zabraňující šíření plísní. K dosažení rychlejších a lepších výsledků se napadený nehet doporučuje jednou týdně pečlivě obrousit pilníkem na nehty. Při přerušení léčby může plísňová infekce opakovaně napadnout postižený nehet. Proto se doporučuje pokračovat v ošetřování napadeného nehtu FungeX Přípravkem na mykózu nehtů až do úplného odrůstání nehtu.Jelikož jednou z příčin plísňových infekcí nehtů je vlhké prostředí, důrazně doporučujeme, abyste nosili pouze ponožky vyrobené z absorpčních materiálů, jako je bavlna nebo vlna. Je to důležité, protože plísně se běžně vyskytují ve vlhkém prostředí, kde se mohou rozmnožovat. Máte-li nehet napaden plísňovou infekcí, je důležité, abyste nohy udržovali v suchu.Prokázáno účinné složení proti plísňovým infekcím nehtůÚčinně ničí plíseň na nehtech rukou a nohou do 20 sekund100% účinnost proti plísňovým infekcím nehtůZabraňuje šíření infekce a pomáhá předcházet opakovaným infekcímBalení obsahuje 5 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si FungeX přípravek na mykózu nehtů 5ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here