7 nápojov, ktoré pijeme, keď sme online

0
2634

 

Pre väčšinu z nás sa internet stáva súčasťou každodenného života a pravdepodobne to bude aj v budúcnosti, dokonca aj čas strávený on-line bude naďalej rásť. Bohužiaľ však existuje ruka v ruke so zlou stravou a nedostatkom pohybu. V dnešnom článku sme sa zamerali na tekutiny, ktoré väčšinou pijeme, keď sme online.

  • Facebook a iné sociálne siete – Možno nie je nikto, kto nemá profil na Facebooku. Podľa prieskumov používatelia s najväčšou pravdepodobnosťou dávajú Coca Colu pri prezeraní nových fotografií a stavov.
  • Zoznamka – používatelia internetu, či už originálni alebo moderní v podobe Tinder alebo Badoo, zrejme potrebujú trochu odvrátiť pozornosť, a preto si najčastejšie vyberajú víno (dámy) alebo pivo (páni)
  • Online hry – často niekoľkohodinové stretnutia a potreba sústrediť sa priamo na energetické nápoje, takže môžeme nájsť hráčov na RedBull
  • Šteklivé stránky – Webové stránky pre dospelých, ktoré navštevuje veľká väčšina mužov. Nie je čas piť, pretože majú plné ruky, takže pitný režim trpí najviac
  • Štúdium – najmä Wikipedia a iné vzdelávacie stránky, čistá myseľ a čistá, pramenitá voda
    Bulvár – Drby a informácie zo sveta celebrít priťahujú najmä ženy stredného veku. Tu teda závisí od toho dňa alebo večera príslušnej lokality, ktorú navštevujú. Ráno je to viac o čaji, vo večerných hodinách skôr víno.
  • Novinky – Sledujeme správy od rána do večera, či už ide o nové politické správy alebo najnovšie trendy v oblasti zdravé výživy, a pretože táto oblasť je veľmi široká, pijeme všetko od vody po alkohol. Výnimkou sú ranné správy, kedy zvyčajne dávame kafíčko.

 

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here