7 nápojov, ktoré pijeme, keď sme online

0
1862

 

Pre väčšinu z nás sa internet stáva súčasťou každodenného života a pravdepodobne to bude aj v budúcnosti, dokonca aj čas strávený on-line bude naďalej rásť. Bohužiaľ však existuje ruka v ruke so zlou stravou a nedostatkom pohybu. V dnešnom článku sme sa zamerali na tekutiny, ktoré väčšinou pijeme, keď sme online.

  • Facebook a iné sociálne siete – Možno nie je nikto, kto nemá profil na Facebooku. Podľa prieskumov používatelia s najväčšou pravdepodobnosťou dávajú Coca Colu pri prezeraní nových fotografií a stavov.
  • Zoznamka – používatelia internetu, či už originálni alebo moderní v podobe Tinder alebo Badoo, zrejme potrebujú trochu odvrátiť pozornosť, a preto si najčastejšie vyberajú víno (dámy) alebo pivo (páni)
  • Online hry – často niekoľkohodinové stretnutia a potreba sústrediť sa priamo na energetické nápoje, takže môžeme nájsť hráčov na RedBull
  • Šteklivé stránky – Webové stránky pre dospelých, ktoré navštevuje veľká väčšina mužov. Nie je čas piť, pretože majú plné ruky, takže pitný režim trpí najviac
  • Štúdium – najmä Wikipedia a iné vzdelávacie stránky, čistá myseľ a čistá, pramenitá voda
    Bulvár – Drby a informácie zo sveta celebrít priťahujú najmä ženy stredného veku. Tu teda závisí od toho dňa alebo večera príslušnej lokality, ktorú navštevujú. Ráno je to viac o čaji, vo večerných hodinách skôr víno.
  • Novinky – Sledujeme správy od rána do večera, či už ide o nové politické správy alebo najnovšie trendy v oblasti zdravé výživy, a pretože táto oblasť je veľmi široká, pijeme všetko od vody po alkohol. Výnimkou sú ranné správy, kedy zvyčajne dávame kafíčko.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here