Jídelníček na hubnutí zdarma

0
12357

4Možná jste již vyzkoušeli nespočet diet a nejrůznější stravovacích úprav a stále se vám váha vrací? Nejste sami. Tento problém řeší stále více Čechů, příčinou mohou být sedavé zaměstnání, málo pohybu, špatné stravování nebo také geny.

Prvním krokem, jak si zlepšit postavu i zdraví je v samotném jídelníčku a jeho skladbě. Málokdo si však umí jídelníček sestavit a také jej dodržovat. Proto je lepší si jídelníček nechat sestavit výživovými poradci a odborníky, kteří sestavují jídelníčky individuálně podle BMI i vašich zdravotních komplikací. Často nehubnou pouze zdraví jedinci, ale lidé, kteří již mají nějaké zdravotní problémy typu cukrovka,celiakie nebo laktózová intolerance.

3

Existuje služba, kde si můžete jídelníček na zhubnutí zdarma nechat zaslat. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.pestryjidelnicek.cz, a do několika minut vám zašlou stravovací plán. Kromě jídelníčku vám budou zasílat také informace a rady ohledně hubnutí, pitném nebo pohybovém režimu. Prostě samé užitečné věci. Jídelníček je sestaven opravdu pestře a nic by vám v něm nemělo chybět, naučíte se více jíst ovoce a zeleninu, nahradíte pečivo jiným a zdravějším a uvidíte, že budete mít za chvíli výsledky. Kromě váhového úbytku se můžete těšit na větší imunitu a také zlepšení vašeho zdraví například optimalizací vysokého krevního tlaku, zlepšení diabetu apod.

Dietní jídelníček na míru zdarma

Pro registraci jsou nezbytné údaje ohledně vaší váhy, výšky a představě kolik kg chcete zhubnout. Také hraje roli jestli máte sedavé nebo manuální zaměstnání a případně, jak často týdně sportujete. Z těchto údajů se vám vypočítá váš optimální denní příjem, podle kterého vám vyhotoví jídelníček na míru. Celý proces je velice rychlý, takže prakticky můžete hubnout ihned.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here