Nejlepší laktobacily pro dospělé i děti – Forte, Swiss, Laktobacílky

0
14424

Lidé mají ze všech bakterií strach, protože si myslí, že ubližují lidskému organismu. Avšak to není vždy správné tvrzení, protože existují i bakterie, které jsou našemu zdraví prospěšné, jako jsou třeba právě laktobacily.

Co jsou to laktobacily?

Laktobacily aneb hodné bakterie ve vašich střevech
Laktobacily aneb hodné bakterie ve vašich střevech

Napadá vás otázka, o co jde? Jsou jsou bakterie, které jsou známé tím, že rozkládají glukózu (laicky také hroznový cukr) na jiné cukry na kyselinu mléčnou. Některé podobné bakterie tohoto druhu se účastní také na rozkladu zbytků těl, ale laktobacily, o kterých se nyní budeme zmiňovat se nejčastěji vyskytují v mléčných výrobcích, jako jsou jogurty, sýr, ale také v zelí či pivu. A tyto bakterie jsou pro člověka užitečné, protože nám v břiše pomáhají udržovat mikroflóru, čímž předchází bolestem a podporuje správné zažívání. Často vám je lékaři doporučí, když máte užívat antibiotika.

Laktobacily pro dospělé

V některých případech se může stát, že těchto bakterií máme v těle málo, a pak máme často křeče či bolesti. Abychom těmto situacím předešli, měli bychom jako prevenci užívat laktobacily pro dospělé. Aby měli správný účinek, měli bychom je jíst pravidelně jednu tobolku denně. Tento doplněk stravy lze snadno zakoupit v lékárně anebo jej lze objednat i na internetu. Nejlepší laktobacily jsou samozřejmě ty, které mají velký obsah přírodních látek, abychom naše tělo zbytečně nezatěžovali chemikáliemi.

Laktobacily pro děti

Bolesti břicha, nadýmání, plynatost a průjmy nepostihují jen dospělé, ale často trápí i děti, proto také existují laktobacily pro děti, aby se i tyto malé stvoření mohly chránit před nepříjemným trápením. Laktobacily pro děti bývají trochu slabší, aby jejich tělíčko nedostalo šok a samozřejmě, že další rozdíl je v podávání, protože děti nerady polykají pilulky, a proto existují laktobacily v kapkách.

Najít můžete také produkt s názvem Laktobacílky, které lze podávat kojencům již od narození.

Swiss laktobacily

Jedním z druhů těchto prospěšných bakterií jsou také swiss laktobacily, které jsou vyráběny v Kanadě. Specifické jsou tím, že jsou kombinací živých a mléčných bakterií, takže jsou často považovány za nejlepší laktobacily, protože by měly mít největší efekt. Pravdou je, že žádné z těchto produktů nemůžeme požívat namísto léku, jde jen o doplňky stravy, které nám pomohou jistým problémům se zažíváním předejít.

Pamatujete na to, že po některých bakteriích budete rádi sahat, když vám bude nejhůře, aby vás zachránily před bolestmi či nepříjemnými situacemi, tak jako to dokážou laktobacily.

Laktobacily Swiss obsahují 6 miliard užitečných bakterií v 5ti kmenech.

Forte laktobacily

Jedná se o produkty s 8mi druhy užitečných bakterií, kterých je až 15,6 miliard v jedné dávce.

K dostání jsou např. tato kvalitní probiotika, která pomohou udržet rovnováhu ve vašem těle.

Zde se můžete ptát nebo podělit o názor na téma laktobacily a probiotika.

3.4/5 - (8 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here