Chcete se hezky opálit nebo máte po sportu unavené nohy? Dopřejte svému tělu správné vitamíny a péči.

0
2680

Každé roční období, zátěž nebo třeba problém s vypadáváním vlasů si žádá speciální druh doplňku stravy. Jestliže víte, po kterém v jakém období sáhnout, můžete si velmi usnadnit život a dopomoci si k odpočinku unavených nohou a chodidel, hezčí pleti, trvanlivosti opálení atd. Nechte si poradit, jaké výživové doplňky jsou pro vás nejpřínosnější.

Léto, slunění a naše pokožka

Než vyrazíte ven, ať už za sportem, nebo jen tak, se projít, či přímo opalovat se, měli byste vždy použít kosmetiku, která vaši pokožku dostatečně ochrání. Vybrat si můžete opalovací krémy, spreje, oleje, reparační péče po opalování, regenerační gely… Měly byste mít jeden přípravek na tělo a jiný na obličej. I děti mají svoji specifickou kategorii, která je určena právě pro ně. Vybírejte také podle toho, na jak intenzivním sluníčku se budete pohybovat. Nejvyšší faktor volte u moře, mezi 10. – 15. hodinou, kdy je slunce nejsilnější.

Můžete také užívat doplněk stravy, Bioaktivní Karoten, který obsahuje v jedné kapsli 9 mg beta-karotenu, což odpovídá množství obsažené ve 4 velkých mrkvích. Pomůžete tak k normálnímu stavu pokožky, sliznic i zraku a normální funkci imunitního systému.

Únava nohou po sportu

Po sportu nebo náročném dni máte jistě mnohdy unavené a oteklé nohy, které potřebují masáž. Podpořit jejich prokrvení a ulevit od bolesti pomůže masážní krém na nohy s olejem čajovníku australského. Zároveň nohy dezodoruje, zabrání pocení a odstraní nepříjemný zápach. Chodila zvláční a změkčí, pomáhá při plísních, poranění pokožky nebo lůžka nehtu, ekzémech, lupénce, křečových žílách, suché pokožce při diabetu či dermatitidě.

Vyzbrojte se také účinnými repelenty proti klíšťatům nebo komárům a jinému otravnému hmyzu. Odpudit je pomůže také užívání B-komplexu, po němž jim pokožka vůbec nevoní.

Vitamíny, minerály, doplňky stravy i kosmetika vám umožní prožít letní měsíce lépe a příjemněji.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here