Keratin aneb Pečujte o sebe

0
2693

Krása není všechno, ale jde o dosti podstatnou věc pro mnohé ženy. A aby se stále udržovaly krásné a sexy, používají mnoho přípravku, ať už jde o make-up anebo jiné omlazující krémy. Ženy prostě jsou rády krásné.

Co je to keratin?

Ti, kteří se aspoň trochu zajímají o biologii člověka, tak ví, že keratin je bílkovina. Bílkovina, která se nachází ve vlasech, chlupech, ale také v lidské kůži.

K čemu je keratin dobrý?

Keratin má své zastoupení hlavně v kosmetice, kde funguje jako perfektní omlazovací kúra. Z této bílkoviny se totiž často vyrábějí různé šampóny, které posilují vaše vlasy a kondicionéry, které se specializují na různé problémy. Ale také i masky na obličej, aby vyhladily zvráštěnou pleť, a tak zajistili vaši pokožce nejen mladistvý vzhled, ale také příjemný pocit.

Keratin a žehlení vlasů

Ženy, kterým se nelíbí jejich kudrlinky anebo je chtějí občas zaměnit, aby byly stále jiné, používají žehličku. Problém je v tom, že teplo z žehličky, které je k narovnání potřebné, ničí strukturu keratin, který je ve vašich vlasech a to způsobuje právě lákavost a vysušenost vlasů. A také roztřepené konečky. Abyste tomuto předešli a stále si zachovali oslnivou hřívu, měli byste keratin používat, buďto ve speciálním šamponu, anebo přímo nějakou masku.

Keratin a prodlužování vlasů

Některé ženy mají rády krátké sestřihy, ale jsou i takové, které si stojí za tím, že žena má mít dlouhé vlasy. A pokud patříte mezi ty, které si nechtějí na růst vlasů čekat, tak můžete využít metody prodloužení vlasů pomocí keratinem. Jedná se o vlasy, které mají keratin obsažen. Výhody vlasů s keratinem je to, že vaše hříva bude vždy dlouhá a krásná, navíc vypadají daleko přirozeněji a mají poměrně dlouho životnost. A nejlepší je, že s nimi můžete zacházet, jako by šlo o vaše vlasy, můžete je žehlit, fénovat, natáčet, ale také dokonce i barvit.

Kde mohu výrobky z keratinu zakoupit?

Keratinové výrobky lze jednoduše koupit v drogeriích, protože je obsažen v malém množství téměř v každém šamponu a maskách. Ale můžete zakoupit i samotný keratin. Pokud nenajdete to, co hledáte v kamenných obchůdcích, tak můžete navštívit internetové stránky, kde je velice snadné si nějaký z keratinových výrobků objednat.

Buďte krása! Pečujte o sebe pomocí keratinu, který se postará nejen o mladistvý vzhled obličeje, ale také o pevnou a krásnou hřívu.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here