Výběr prádla s ohledem na plánované aktivity

0
313

Ať už nás čeká pohodový klidný den nebo naopak náročná aktivita, chceme se cítit v pohodlí a příjemně. Vybírat spodní prádlo bychom tak měli s ohledem na plánovanou aktivitu.

Dámské prádlo

Ženy, s ohledem na mnoho typů postav, mají ve spodním prádle velký výběr. I dámské prádlo bychom měli vybírat s ohledem na to, jakou aktivitu plánujeme provozovat a samozřejmě i na vlastní pohodlí. Na sport se hodí kalhotky bezešvé, které nikde netlačí a minimalizují riziko otlačení a podráždění kůže. Oblíbené jsou také kalhotky s nohavičkou, dámské boxerky, i jejich pravý opak, tedy tanga a samozřejmě je stále na vrchních příčkách popularity klasický střih kalhotek. Na domácí lenošení nebo klidný den jsou pak nejpohodlnější kalhotky tradičního střihu z bavlny, na kterou stále ženy nedají dopustit i v konkurenci moderních a funkčních materiálů. U žen záleží především na jejich preferencích střihu, na který jsou zvyklé a vyhovuje jim s ohledem na jejich postavu.

Pánské prádlo

Muži mají na výběr ze tří základních typů střihů. Boxerky a trenýrky mají nohavičky a pohodlný střih. Liší se upnutím, kdy boxerky mají střih upnutý, trenýrky naopak mají střih volný a široké nohavičky. Pro sport jsou tak vhodnější boxerky, které obepínají postavu a poskytují dostatečnou oporu citlivým mužským partiím i při sporty, přitom ale neomezují v pohybu. Trenýrky jsou volné, vhodné pro každodenní nošení a spíše do klidového režimu. Jejich volný střih a široké nohavičky nikde neomezují, ale opora je minimální, což může citlivým mužům vadit. Střih bez nohaviček nabízí slipy, které jsou také anatomicky tvarované, upnuté a kopírují postavu. Poskytují skvělou oporu, i proto jsou stále oblíbené mezi profesionálními sportovci. Někteří muži je považují za nejméně sexy prádlo, jiní na ně nedají dopustit kvůli pohodlí. Jsou tak stálou klasikou na trhu se spodním prádlem, kterou si oblíbilo několik generací mužů.

Spodní prádlo rozhoduje o tom, zda se nám bude pohybovat příjemně nebo naopak ucítíme každý šev. Při výběru bychom měli dbát také na správně zvolenou velikost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here