Tipy na vánoční dárky pro každého!

0
517

Adventní čas se chýlí ke konci, Štědrý den je za rohem, a vy stále nevíte, co pořídit pod stromeček? Tak se pojďte s námi mrknout na pár užitečných drobností, kterými nikdy nešlápnete vedle!

Obsah článku

Mužská část rodiny

Pánové nejvíce ocení praktické dárky pro muže. Vše od knížek přes auto-dary až po nějaké to oblečení a vůně. Nestyďte se ani sáhnout po klasických měkkých dárcích aneb pánské spodní prádlo jako třeba kvalitní bavlněné boxerky či vlněné ponožky. Radost můžete udělat také speciálním zbožím, jako třeba trenýrkami s vánočním motivem.

Ženská část rodiny

Dámy, oproti mužům, si zase potrpí na krásu a líbivost. Klasickým osvědčeným tipem mohou být šperky, kabelka či poukaz na péči o sebe, jako je kadeřník, čokoládová masáž či voucher do obchodu s oblečením. Navíc ve všech větších nákupních střediscích najdete, pánové, i službu balení dárků. Čímž si ušetříte čas i nervy.

Kamarádka či kolegové z práce

Ideální je vytvořit balíček z několik drobností, které evokují Vánoce. Ideální součástí bude zajímavý hrneček, kvalitní čokoláda, veselé teplé ponožky či luxusní vánoční perníčky.

Teta a strýc z druhého kolene

Pakli-že máte obšťastnit člověka z rodiny, kterého moc neznáte, volte univerzální dárky, jako jsou různé kolekce čajů, káv či čokolád. Ženám můžete pořídit nějakou vonnou svíčku, mužům uděláte radost například zimním pivním speciálem.

Pro ty, kteří nic nechtějí

Ti, kteří nám odpovídají na otázku, co si přejí pod stromeček, “Nic.” či “Nevím.”, jsou naší noční můrou. A protože ani na ně nemůžeme a nechceme s dárky zapomenout, lámeme si hlavu s tím, co vlastně pořídit. Nejlepší volbou je klasický dárkový koš s jídlem či jinými praktickými drobnostmi.

Tak vzhůru na nákupy, čas běží!

 

 

 

 

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here