Střih spodního prádla je důležitý pro pohodlí

0
116

O spodním prádle, které máme na sobě, bychom neměli ani vědět. To zajistí správně vybraný střih, zvláště u mužů. Čím se od sebe liší a který si vybrat?

Muži si většinou oblíbí jeden střih během dospívání a pak už ani jiný nezkusí. Někdy je to škoda, pro určité aktivity může jiný střih spodního prádlanabídnout mnohem větší pohodlí. Jak tedy vybírat, abychom o prádle ani nevěděli?

Aktivita

Muži potřebují, na rozdíl od žen, v oblasti intimních partií oporu a zároveň volnost. Pokud je prádlo příliš těsné, téměř se v něm nemůžeme hnout. A naopak, pokud nabízí volnosti mnoho a žádnou oporu, při aktivním pohybu může docházet k namožení kůže nebo jejímu podráždění. Ideální tak je vybrat prádlo s ohledem na plánovanou aktivitu. Pro sport a pohyb jsou vhodné boxerky nebo slipy, protože nabízí dostatečnou oporu a zároveň nijak neomezují volnost pohybu. A když nás čeká klidnější den, procházka s rodinou, nebo chceme něco udělat doma, asi více oceníme větší volnost, kterou zajistí trenýrky s volným střihem a širokými nohavicemi.

Oblečení

Někdy ale nestačí jen vědět co budeme dělat, ale také to, co si na sebe oblečeme. Slipy mají upnutý střih, který kopíruje tělo, hodí se tak i pod upnuté kalhoty nebo úzké džíny. Pod nohavicí kalhot by totiž mohla látka nohaviček, které mají boxerky a trenýrky, vytvářet viditelný lem. Pokud by látky bylo více, třeba z důvodu chybně zvolené velikosti nebo příliš širokých nohaviček, mohlo by docházet k podráždění kůže a otlakům. Boxerky jsou univerzální pod upnutější oblečení i širší džíny nebo kalhoty od obleku. Trenýrky se hodí pod volné oblečení, ideální jsou i do letních dní, kdy je opravdu teplo.

Nejdůležitějším kritériem při výběru prádla je vždy pohodlí při nošení. Vybírejte proto i správnou velikost, aby se vám prádlo dobře nosilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here