I dámské spodní prádlo může způsobit zdravotní problémy. Vybírejte proto správně

0
207

Dámské spodní prádlo je každodenní záležitostí. Bereme ho jako samozřejmost a neuvědomujeme si fakt, že i tato část našeho šatníku může způsobit řadu zdravotních problémů. Nevhodné dámské prádlo způsobuje mírné kožní potíže, vaginální mykózy, záněty močového měchýře a špatně zvolené podprsenky mohou způsobovat bolesti zad nebo s tím spojené bolesti hlavy. Výběr spodního prádla proto nepodceňujte a přistupujte k němu se střízlivou myslí.

Design až na druhém místě

Řada z vás jistě dělá při výběru spodního prádla tu chybu, že klade důraz na celkový design. Kalhotky i podprsenka by se však měly volit podle funkčnosti, správné velikosti a celkového pohodlí. Design je až druhořadý.

Podprsenky vybírejte ve správné velikosti

Jak se chybuje při výběru spodního prádla? Pokud si ženy vybírají podprsenky, většinou sahají po špatné velikosti. Nesprávná velikost však vede nejen k velkému nepohodlí, ale i ke zmiňovaným zdravotním obtížím. Prádlo dámské spodní se většinou čísluje klasicky – na výběr je z velikostí S, M, L, XL. Vyberte si z široké nabídky typů podprsenek.

I při výběru vhodného typu vrchního dílu spodního prádla se můžete řídit několika zásadami. Například push-up podprsenka nesmí odstávat, vhodná jsou širší ramínka. Jakýkoliv typ podprsenky by dál neměl vylézat nahoru při zvednutí rukou a prsa by z ní neměla utíkat na stranách.

Ty správné můžete vybírat tady: https://answear.cz/k/ona/obleceni/spodni-pradlo

Kalhotky vybírejte podle zdravotního hlediska

Dámské spodní prádlo – kalhotky. Také zde je důležité sáhnout po správné velikosti. Ještě důležitější je však zvolit správný typ, který bude ze zdravotního hlediska v pořádku. Podle odborníků jsou nejlepší volbou klasické kalhotky nebo takzvané francouzské kalhotky, které mají nevykrojené nohavičky. V tomto případě totiž nehrozí prakticky žádné riziko zařezávání do intimních partií.

Nevhodná jsou tanga, která bývají velice často vyrobená z umělých vláken, takže se po chvíli nošení stávají tím nejlepším prostředím pro vznik bakterií. A to je pro vás špatné zjištění.

Velkou roli hraje materiál

Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru dámského spodního prádla je materiál. Ať už kupujete prádlo pro vás nebo někoho blízkého, před koupí si vždy přečtěte více o složení zboží. To vám mnoho prozradí. Nejlepší volbou je bavlněné spodní prádlo, které je velmi pevné a příjemné na dotek. Případně je vhodný také kousek s příměsí syntetických materiálů.

V nabídce spodního prádla nyní narazíte i na takové modely, které jsou vyrobeny z trochu jiných, stejně kvalitní materiálů. Klikněte na slovíčko „zobrazit“ a před nákupem si přečtěte veškeré informace. Během nákupu v e-shopech si můžete rozkliknout jednotlivé kategorie dámského spodního prádla, mrknout na dostupnou velikost, všechny značky, možnosti doručení, jestli je místem výroby Česká republika, případně si lze výsledky seřadit podle barevné škály či podle kritéria „cena“.

Ve vaší sbírce by rozhodně neměly chybět svůdné kousky v barvě červená či černá, ani neutrální béžová a bílá barva. Nezapomeňte přihlásit se k odběru novinek v oblíbeném obchodě a zadejte svůj e-mail, ať vám neuniknou nové žhavé trendy či akce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here