Spodní prádlo? Jedině bezešvé

0
466

Hitem současné doby je bezešvé spodní prádlo. Nejenže pod oblečením není vidět, ale také prospívá našemu zdraví.

Oči ho neuvidí a tělo nepocítí. Tak by se daly shrnout hlavní výhody tzv. bezešvého spodního prádla. Chybí mu totiž tak nepraktické švy, které zavrhnete ihned poté, co bezešvé prádlo jednou vyzkoušíte. Od toho okamžiku budete odmítat jiné. Kalhotky bezešvé už nikdy nevyměníte za kalhotky se švy.

Nejlepší je bavlna? Dávno ne

Vždy se tradovalo, že nejlepší prádlo je bavlněné. A přitom přibývá lidí s alergiemi na bavlnu. Důvody, proč tomu tak je, jsou nasnadě. Bavlna je rostlina a její pěstování se tak neobejde bez pesticidů, a ty kůži rozhodně nesvědčí. To ale není jediný důvod, proč bavlna v soutěžích s jinými materiály začíná na plné čáře prohrávat.

Celobavlněné spodní prádlo je minulostí

Dalším kamenem úrazu je barvení bavlněných tkanin. Ani to se samozřejmě neobejde bez chemie. A pak na řadu přicházejí již zmíněné nešťastné švy. Celobavlněné spodní prádlo totiž bývá silnější, ve švech obzvláště. Ty se pak zadírají do kůže, nepříjemně tlačí a na kůži zanechávají nevzhledné otlaky. Nic z toho u bezešvého prádla nehrozí.

Neviditelné a šetrné

To totiž není jen bezešvé, tedy bez nepraktických švů, ale je i vyrobené z moderních tenoučkých tkanin. Tudíž je tak lehoučké, že je na těle vůbec necítíte. A samozřejmě ani nevidíte. Vaše tělo s ním dokonale splývá. Pod oblečením je téměř neviditelné. Další předností bezešvého spodního prádla je jeho maximální šetrnost. Ono si nás přímo hýčká. Skryje naše nedokonalosti, jizvy, nedře, ani jinak nedráždí.

Stahující kalhotky uberou kila

O něco dál jdou bezešvé stahující kalhotky, jež dokážou chytře skrýt nějaký ten špíček na bříšku i zadečku. Opticky vás zkrátka zeštíhlí. Pod legíny, slim džíny, ale i úzkou sukni je tak stahovací spodní prádlo přímo ideální. Podobné zázraky dokáže i tvarující podprsenka, jež zase dokáže, jak její název napovídá, dokonale vytvarovat ňadra. Svým tvarem je umístí tam, kde mají být.

Plastika, nebo tvarující podprsenka?

V této souvislosti si vybavuji úsměvnou zprávu, jež se svého času objevila v médii, o tom, jak jeden muž v USA (kde jinde?) zažaloval nejmenovanou značku spodního prádla za to, že mu jejich produkt poskytl klamavé informace o ňadrech jeho přítelkyně. Pod šaty totiž vypadaly úchvatně. Jakmile si nebohá žena podprsenku sundala a její nápadník ji poprvé spatřil v rouše Evině, zalekl se a z ložnice uprchl. Celý zážitek mu způsobil psychickou újmu, za kterou žádá odškodné. Tak uvidíme, jestli se i čeští muži budou chtít soudit. Tvarující podprsenka každopádně za všech ňader udělá ňadra výstavní.

 

Spodní prádlo? Jedině bezešvé
5 (100%) 4 hlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here