Kvalitní spodní prádlo jako základ každého šatníku

0
99

Kvalitní a funkční spodní prádlo by nemělo chybět v žádném dámském šatníku. Jak ale vybrat takové, které bude pěkné na pohled, dobře padnout, nikde netlačit a mít dlouhou životnost? Přinášíme tipy, na co se při výběru zaměřit.

Kalhotky

Naprostým základem dámského oblečení jsou kalhotky. Každá žena preferuje jiný typ a střih, některé preferují pohodlí a příjemný materiál, jiné zase estetičnost a sexy vzhled. Mezi základní střihy kalhotek patří klasické či s vysokým pasem, které zakrývají celý zadeček. Oblíbené jsou také například kalhotky typu brazilky či tanga, které naopak zadeček téměř celý odhalují.

Kalhotky vybírejte ve své konfekční velikosti (XS – XXL), pro jistotu se před nákupem online přeměřte a velikost zkontrolujte v tabulce.

Podprsenky

Není žádným tajemstvím, že mnoho žen nosí špatnou velikost podprsenky. Často si koupí tu, která jim v obchodě nejvíce sedí, a touto velikostí se řídí při výběru dalších podprsenek. Při větším pohybu ji však musí neustále upravovat.

Základem při výběru podprsenky je správné změření, ke kterému vám stačí krejčovský či měkký metr. Následně na holém těle změřte obvod těsně pod prsy a poté přes bradavky. Podle tabulky, dostupné na internetu, pak zjistíte svou velikost.

Podprsenku můžete vybírat nejen podle velikosti, typu a materiálu, ale i barvy a příležitosti, při které ji budete nosit. V dnešní době můžete vybírat z opravdu velkého množství střihů, přes nevyztužené, braletky, push-upky až po sportovní či mateřské (kojící).

Materiál

Co se materiálu týče, největší oblibě se těší spodní prádlo z bavlny. Mezi další používané látky patří nylon, polyester, krajka, satén či hedvábí. Každý materiál má své přednosti i nedostatky. Při výběru záleží na příležitosti, ke které budete prádlo nosit.

Spodní prádlo a jeho nošení by vás mělo těšit, ne obtěžovat. Ať už se rozhodnete svou sbírku doplnit pohodlnými či sexy kousky, vybírejte pečlivě a všeho, co tlačí, odstává nebo zkrátka nesedí, se nekompromisně zbavte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here