Svět zdraví Hradec Králové – Hubnutí s Vitality

0
3453
Svět zdraví Hradec Králové - Hubnutí s Vitality
Svět zdraví Hradec Králové – Hubnutí s Vitality

Záleží Vám na Vašem zdraví a kondicí? Chcete se cítit lépe? Je Vám jasné, že trvale zhubnout znamená postupně změnit svůj životní styl a nikoliv jen nakupovat a pojídat zázračné pilulky? Chtěli byste znát potraviny, které Váš organismus podporují ve spalování tuků a které mu naopak neprospívají?

Co tedy vyzkoušet péči výživových specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové – poradny pro zdraví a úpravu váhy? Pokud si nejste jisti, zda právě tento způsob redukce váhy a zlepšení kondice je pro Vás ten pravý, nezoufejte. Ve Světě zdraví nemusíte hned absolvovat dlouhodobý program. Pro začátek se sem můžete objednat pouze na jednorázovou individuální konzultaci.

zacit-hubnout

Kontakty Svět zdraví Hradec Králové – Vitality

  • Svět zdraví VITALITY
  • Šimkova 1224
  • 500 03 Hradec Králové

Tým Světa zdraví Hradec Králové

Martin Krejčovský, DiS. – manažer pobočky

Martin Krejčovský, DiS. - nutriční specialista Světa zdraví Hradec KrálovéVždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených, přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Kateřina Kotová – asistentka

Kateřina Kotová - Asistentka Světa zdraví Hradec KrálovéK práci na pozici asistentky ve Světě zdraví jsem se dostala velkou šťastnou náhodou. Původně jsem se hlásila na post specialistky, ovšem potvrdila se moje myšlenka, že základní vzdělání v oblasti zdravé výživy ze střední hotelové školy je silně nedostačující a nemůže konkurovat našim specialistům. Štěstí stálo při mně a zrovna se mělo uvolnit místo asistentky. Po popisu náplně práce jsem měla jasno. To je ta práce, kterou bych dělala ráda.

Ing. Irena Lukášová – nutriční specialistka

Ing. Irena Lukáčová - Specialistka Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálovéMá cesta ke zdravému životnímu stylu. Jako inženýrka ekonomie jsem se celkem přirozeně začala věnovat finančnímu poradenství. Vždyť peníze jsou důležité pro každého z nás.

Ing. Jana Němcová

Ing. Jana Němcová - výživová poradkyně Světa zdraví Hradec KrálovéZdravé jídlo, pohyb nebo aktivní relaxace jsou mojí vášní a věřím, že hlavně díky tomu mám velkou chuť a energii  obohatit svými znalostmi a zkušenostmi nejen své blízké a kamarády, ale i své klienty.

Marek Solnička – nutriční specialista

Marek Solnička - Specialista Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálováSprávný způsob života a stravování mne začal zajímat na střední škole, kdy jsem jako dost mých vrstevníků, měl nějaké to kilo navíc. Začínalo mi vadit jak vypadám a chtěl jsem s tím něco udělat. Pohybu jsem měl dost, ale stravu jsem neřešil. Pochopil jsem, že pokud chci něco změnit, musím začít právě u správné stravy. Začal jsem se tedy zajímat o to, co bych měl jíst, abych pomalu ale zdravě shodil ta přebytečná kila a už je zpět nenabral. Tedy začal nový životní styl, který má smysl.

zacit-hubnout

Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Jindra Bukovská

JJindra Bukovská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Královémenuji se Jindra Bukovská, je mi 53 let. Jako dítě a mladá žena jsem problémy s váhou neměla, mohla jsem sníst jakékoliv množství čehokoliv, včetně sladkého, či mastného, ale na mojí postavě to nenechalo žádné stopy. Po 42. narozeninách jsem však začala přibývat, až jsem letos na jaře dosáhla váhy 85 kg při 164 cm výšky. Začala jsem mít problémy s páteří, zvýšenou hladinu cholesterolu a hraniční hladinu cukru v krvi. To pro mě bylo alarmující, vyhledala jsem pobočku Světa zdraví v Hradci Králové a po vstupní konzultaci se dohodla na půlroční spolupráci.

15.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Renata Zmátlíková

Renata Zmátlíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéDobrý den, jmenuji se Renata Zmátlíková a ráda bych vám v krátkosti povyprávěla svůj příběh o shazování svých nadbytečných kil. Důvody, proč jsem se rozhodla zkoušet různé diety a přípravky na hubnutí, jsou nasnadě. Nejen, že na mě tyto kilogramy byly vidět , ale samozřejmě se to projevilo na mých lékařských vyšetřeních a kontrolách v podobě vysokého krevního tlaku a zvýšených jaterních testů.

13.11.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jana Pořízová

Jana Pořízová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéNa začátku to prostě už nešlo, byla jsem unavená, během noci jsem byla i 5 x vzhůru, takže jsem trpěla nespavostí a při roční kontrole mi praktická lékařka zjistila nadváhu a vysoký krevní tlak. Už mi pomalu docházelo, že není něco v pořádku. Doma mám různé velikosti oděvů, které jsem nosila dle aktuální váhy – tedy velikosti 42 až 48. Nechtěla jsem to už dále snášet, a proto jsem stále zkoušela různé diety, které se na mně podepsaly jo-jo efektem. Ke všemu tomu se přidali i rodinné problémy, náhlá úmrtí lidí mému srdci nejbližších, nevydařená těhotenství, rozchod s partnerem a v neposlední řadě i sedavé zaměstnání v 3 směnném provozu. Po čase jsem si uvědomila, že toto opravdu není ten správný směr, který bych chtěla jít.

10.11.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

zacit-hubnout

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here