Revoluční řešení problematiky potravinové intolerance

0
836

Jak jednoduše bojovat s potravinovou intolerancí

Pravděpodobně jste se setkali se dvěma pojmy – potravinová alergie a potravinová intolerance. Potravinová alergie je definována jako imunologická reakce organizmu na určitou látku v potravině, zatímco potravinová intolerance je vyvolán neimunitním mechanismem, zpravidla nedostatkem určitého enzymu , který v našem těle přeměňuje danou látku na látku jednodušší či jinou. Řešením je určit, které látky to jsou (laboratorním rozbor krve) a z jídelníčku je vyloučit.

Problém je v tom, že velké procento lidí i po absolvování těchto testů dále trpí zdravotními problémy a nikdo jim nedovede říci, proč tomu tak je. V řadě případů jsou předepisovány léky, které zatěžují organismus a výsledek je nepatrný nebo žádný.

Předepíše se jeden lék, když nezabere, dáme jiný lék … možná, že jste takový příběh zažili.

Důvodem, proč tomu tak je skutečnost, že lékaři se zabývají jen jednou, a to chemickou stránkou problému, a zcela opomíjí reakci nervového systému, resp. mozku, na potraviny. Přitom je to mozek, který řídí naše tělo. Vše co sníme a vypijeme, se přemění na elektrickou energii, která je dodávána do mozku. Některé potraviny mozek toleruje, jiné nesnáší. To nemá nic společného s potravinovou alergií, jedná se o dvě odlišné oblasti. Můžete například bez problémů jíst rajčata a přesto váš mozek je nesnáší. Pravidelná konzumace potravin, které mozek nesnáší, má za následek vznik celé řady zdravotních problémů a nemocí. Náš mozek nám tímto sděluje, že mu děláme problémy a dokud s tím něco neuděláme, naše zdraví se nezlepší. Mozek je náš nejlepší počítač a pokud do něj vkládáme špatné vstupy, dostaneme špatné výstupy.

Řešení je přitom je jednoduché. Zjistěte, jaké potraviny váš mozek nesnáší a na 6 měsíců je z jídelníčku vynechejte. Tím, že přestanete denně otravovat svůj mozek, umožníte mu zahájit léčebný proces vašich zdravotních problémů.

Po této době bude váš mozek „restartován“ a můžete se vrátit k dřívější stravě.

Tato metoda byla vyvinuta v USA před 20 lety a byla podrobena po dobu 8 let klinickému testování, než byla schválena do používání americkou institucí FDA (The American Drug and Food Aministration). FDA je pokládána za nejpřísnější schvalovací instituci na světě a nepovolí nic, co by nefungovalo.

Protože při testu se neodebírá krev a trvá jen minutu ( je zcela bezbolestný), ani malé děti s ním nemají sebemenší problém.

Chcete-li se dozvědět více o této revoluční cestě k dobrému zdraví bez léků, doporučujeme navštívit www.NetScan.cz. Na těchto stránkách si test můžete objednat.

Tento článek je komerční sdělení.

Revoluční řešení problematiky potravinové intolerance
Ohodnoťte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here