Revoluční řešení problematiky potravinové intolerance

0
2213

Jak jednoduše bojovat s potravinovou intolerancí

Pravděpodobně jste se setkali se dvěma pojmy – potravinová alergie a potravinová intolerance. Potravinová alergie je definována jako imunologická reakce organizmu na určitou látku v potravině, zatímco potravinová intolerance je vyvolán neimunitním mechanismem, zpravidla nedostatkem určitého enzymu , který v našem těle přeměňuje danou látku na látku jednodušší či jinou. Řešením je určit, které látky to jsou (laboratorním rozbor krve) a z jídelníčku je vyloučit.

Problém je v tom, že velké procento lidí i po absolvování těchto testů dále trpí zdravotními problémy a nikdo jim nedovede říci, proč tomu tak je. V řadě případů jsou předepisovány léky, které zatěžují organismus a výsledek je nepatrný nebo žádný.

Předepíše se jeden lék, když nezabere, dáme jiný lék … možná, že jste takový příběh zažili.

Důvodem, proč tomu tak je skutečnost, že lékaři se zabývají jen jednou, a to chemickou stránkou problému, a zcela opomíjí reakci nervového systému, resp. mozku, na potraviny. Přitom je to mozek, který řídí naše tělo. Vše co sníme a vypijeme, se přemění na elektrickou energii, která je dodávána do mozku. Některé potraviny mozek toleruje, jiné nesnáší. To nemá nic společného s potravinovou alergií, jedná se o dvě odlišné oblasti. Můžete například bez problémů jíst rajčata a přesto váš mozek je nesnáší. Pravidelná konzumace potravin, které mozek nesnáší, má za následek vznik celé řady zdravotních problémů a nemocí. Náš mozek nám tímto sděluje, že mu děláme problémy a dokud s tím něco neuděláme, naše zdraví se nezlepší. Mozek je náš nejlepší počítač a pokud do něj vkládáme špatné vstupy, dostaneme špatné výstupy.

Řešení je přitom je jednoduché. Zjistěte, jaké potraviny váš mozek nesnáší a na 6 měsíců je z jídelníčku vynechejte. Tím, že přestanete denně otravovat svůj mozek, umožníte mu zahájit léčebný proces vašich zdravotních problémů.

Po této době bude váš mozek „restartován“ a můžete se vrátit k dřívější stravě.

Tato metoda byla vyvinuta v USA před 20 lety a byla podrobena po dobu 8 let klinickému testování, než byla schválena do používání americkou institucí FDA (The American Drug and Food Aministration). FDA je pokládána za nejpřísnější schvalovací instituci na světě a nepovolí nic, co by nefungovalo.

Protože při testu se neodebírá krev a trvá jen minutu ( je zcela bezbolestný), ani malé děti s ním nemají sebemenší problém.

Chcete-li se dozvědět více o této revoluční cestě k dobrému zdraví bez léků, doporučujeme navštívit www.NetScan.cz. Na těchto stránkách si test můžete objednat.

Tento článek je komerční sdělení.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here