Nejrychlejší dieta – Je jako touha po rychlém zbohatnutí

0
4481

Chcete zhubnout. Máte nějaké to kilo navíc a už se na sebe nemůžete ani podívat. Léto je za dveřmi a Vy už nemáte moc času se sebou něco udělat. Co ale teď s tím? Lidé to řeší různé. Někdo drží hladovku, někdo si vybere ananasovou či jinou drastickou dietu. A někdo to prostě vzdá.

Stále jste to odkládali a teď s hrůzou zjišťujete, že léto je tu za pár dní a navíc, že má být teplé. To asi do svetru nabraná kila neschováte. Nebuďte zoufalí. Řešení tu je.

Co tedy dělat, abychom rychle zhubli

Buď můžete vyzkoušet jednu z výše uvedených diet, kde ale hrozí poměrně velká zdravotní rizika. Anebo můžete zkusit přemýšlet a kouknout se na hubnutí z jiného pohledu.

Nejprve si rozmyslete, jestli chcete zhubnout na pár týdnů nebo navždy. Pokud na pár týdnů, tak se dejte do nějaké šílené redukční diety. Pokud ale chcete zhubnout trvale a nechcete si ublížit, pak budete muset přemýšlet a trošku slevit ze svých nároků.

Co si budeme říkat. Pokud člověk jí celý život nezdravě. Neodepře si nic tučného a sladkého, nemůže se divit, že nabere spoustu kil, která se ho pak drží zuby nehty. Ono totiž nabrat kila můžete během pár dnů. Ovšem shodit je, trvá týdny i měsíce.

Proto nemůžete očekávat, že když teď chcete za týden shodit 5kg, že je to nereálné. Dokonce je to nebezpečné.

Rizika rychlého zhubnutí a nejrychlejší dieta

  • Úbytek svalové hmoty
  • Úbytek vody v těle
  • Jo-jo efekt
  • Nervozita
  • Bolesti hlavy
  • Povolená kůže
  • Kolaps
  • Vyhladovění

Pokud chcete zhubnout, cítit se dobře a být fit, musíte změnit celý život!

Začněte u jídla

Jídlo je asi 80% úspěchu. Pokud totiž budete jíst tučné a sladké a pít hodně alkoholu apod., můžete se dřít, v posilovně, jak chcete, a kila dolů nepůjdou.

Pokud ale chcete, aby Vás nabraná kila opustila, musíte na to přes jídlo.

Nesnídáte? Chyba. To je první věc, kterou byste měli změnit. Snídaně je základ. Už naše babičky věděly, že bez pořádné kvalitní snídaně to nejde.

Vypijete za den 2 skleničky šťávy a k tomu ještě 2 kávy? Hrozí Vám dehydratace. Navíc nikdy nezhubnete, protože tělo má nedostatek tekutin a nemůže odvádět škodliviny. Takže pokud bez kávy nevydržíte, alespoň ji neslaďte. Šťávu nahraďte vodou, ochutit ji můžete například citrónem a meduňkou a hlavně, zvyšte množství alespoň na 2 – 3 l denně.

Jezte hodně ovoce a zeleniny – dodá Vám tekutiny, vitamíny, minerály a vlákninu. Zeleniny můžete neomezené množství. Navíc jí existuje velké množství druhů, tak můžete experimentovat. U ovoce stačí 1-2 kousky denně. Ale když Vám třeba honí mlsná, je to lepší varianta než sušenka.

Jezte pravidelně. Pokud budete vynechávat nějaká jídla (například svačiny či večeře), nikdy nezhubnete. V pravidelnosti je základ. Tělo potřebuje živiny, a když mu je nedáte, bude ukládat, aby mělo z čeho fungovat.

Zařaďte do jídelníčku ryby a bílé maso (králičí, krůtí) Dodá Vám kvalitní bílkoviny a ryby navíc také kvalitní oleje.

Pokud uděláte těchto pár změn, vyřadíte z jídelníčku sladkosti, slané pochutiny, tučné a alkohol, tak máte úspěch zaručen.

Samozřejmě jednou za čas můžete „zhřešit“ a dát si něco nezdravého. Nesmí to být ale každý den.

I pohyb Vám pomůže

Bez pohybu to ale také nejde. Začněte tím, že půjdete každý večer na půlhodinovou procházku. Rozproudí Vám krev a zrychlí metabolismus. Navíc budete na čerstvém vzduchu.

Pokud chcete hubnout více kilogramů, bude nutné začít i posilovat a zpevňovat tělo. Využijte nabídky osobních trenérů a nechte si vypracovat plán na míru. Udělá Vám diagnostiku pohybového aparátu a tím předejdete zdravotním problémům se zády, krkem apod.

Navíc díky správně zaměřenému posilování se budete cítit fit a Vaše postava bude vypadat úplně jinak. Opticky se zeštíhlí. To za to stojí, co říkáte?

Máte zkušenosti s rychlou a nejrychlejší dietou? Je nejrychlejší dieta drastická? Podělte se o zkušenosti v diskuzi.

5/5 - (3 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here