Nebojte se vyrazit za odborníky do lékárny

0
1717

Trápí vás, kašel, rýma, teplota nebo třeba bolesti zad či kloubů a jiné zdravotní problémy? Rozhodně nepodceňujte situaci. Zdravotníci nedoporučují nad podobnými příznaky mávnout rukou a nevšímat si jich. Neléčení problémů, přecházení virových infekcí by se vám v budoucnosti nemuselo vyplatit. Lidskému tělu je prostě potřeba věnovat péči a pozornost. Proto neváhejte a zamiřte se svými problémy za odborníky.

Lékárník býval rádcem

V minulosti byl lékárník poradcem lidí v oblasti toho, jaké léky pro něj budou nejvhodnější. Doporučoval konkrétní produkty a vycházel přitom z toho, že k němu lidé chodí stabilně a s lecčím se mu svěří. Proto zná jejich nemoci, dokáže posoudit i to, zda léky nepůsobí protichůdně, pokud je bude pacient brát najednou. Dokáže správně poradit. Dozvíte-li se o projektu Pharmapoint.cz, přesvědčíte se, že přesně tohle je jeho cílem. Obnovit či vytvořit důvěru mezi lékárníkem a jeho klientem. Protože léky nekupujete stejným způsobem jako běžné potraviny. Potřebujete nejenom, aby byly účinné, ale zároveň aby neměly nepříznivé účinky. Aby každému z vás jak se říká „sedly“. Může se stát, že u jednoho pacienta budou účinkovat dobře a u jiného minimálně.

Můžete ušetřit peníze

Jestliže potřebujete poradit ohledně léků a jejich užívání, vydejte se do lékáren označených modrozeleným logem Pharmapoint.cz, kde se setkáte především s osobním přístupem. Léky se nekupují stylem „Dobrý den, potřebuji to a to, děkuji a nashledanou“. Lékárník by se měl dozvědět, jaké jiné léky užíváte, jakými nemocemi trpíte. Pak vám dokáže dobře poradit a může i zabránit vzniku zdravotních komplikací z nevhodných kombinací léků. Také vám dokáže ušetřit peníze, když upozorní na levnější nebo plně hrazenou variantu léku se stejnou účinnou látkou. Proto chtějte, aby váš lékárník byl zároveň vaším poradcem, nejenom prodejcem léků.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here