Domácí infrasauna: Regenerace a relaxace přímo u vás doma

0
1810

domaci-infrasauna

Dlouhé večery, plískanice a chladné počasí. Ideální čas zůstat doma a relaxovat. Při odpočinku můžete nejen zlepšit své zdraví, ale i pročistit organismus. Že sezením doma toho docílíte jen těžko? Tak se pojďte podívat, jak snadné to ve skutečnosti je. Už jste slyšeli o domácí infrasauně?

Skutečný balzám pro tělo i duši

Klasická finská sauna posiluje zdraví svých návštěvníků už po tisíce let. V tomto ohledu za ní nijak nezaostává ani moderní infrasauna. Detoxikuje organismus, blahodárně působí na svaly i klouby a pečuje také o pokožku. Tu díky důkladnému prokrvení zanechá hladkou a zářivou. Zdá se vám to pořád málo? Saunování ocení i lidé, kteří chtějí posílit imunitu a zocelit srdce.

Vejde se i do malého prostoru

Co ale udělat pro to, abyste mohli mít infrasaunu přímo u vás doma? Aby se k vám tahle vychytávka vešla, nemusíte bydlet ani ve vile, ani ve velkém rodinném domě. Moderní infrasauny jsou prostorově úsporné. Jejich velikost se pohybuje od 1 do necelých 2 m2. Vejdou se tedy i do malého domu či bytu. Umístit je můžete doslova kdekoli – na chodbě, v koupelně nebo třeba přímo v ložnici.

Instalace infrasauny – hotová za 5 minut

Kvůli infrasauně nemusíte nijak upravovat interiér. Důležité je pouze pohlídat vyrovnaný povrch v místě, kam kabinu postavíte. Na rozdíl od některých domácích finských saun není třeba řešit montáž saunových kamen a umístění elektroinstalace. Kvalitní domácí infrasauna si navíc poradí i s odvětráváním. Jediné, co budete potřebovat, je klasická 230V zásuvka. Co říkáte? Čekali jste, že zprovoznění infrasauny bude taková hračka?

Bude se k nám domácí infrasauna hodit?

Nemusíte se bát, že infrasauna bude budit dojem nevzhledné krabice. Právě naopak. Moderní kabiny se vyrábí pouze z nejkvalitnějšího dřeva kanadského jedlovce a jsou designovány tak, aby zapadly do interiéru vašeho domu či bytu. Pokud potřebujete zaplnit nevyužitý kout místnosti, budou se vám líbit modely s trojúhelníkovým půdorysem. K dostání jsou ale i klasické obdélníkové sauny.

A co vy? Už víte, kam umístíte tu svou?

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here