Michaela Sloviaková shodila 22 kg díky úpravě jídelníčku

0
2542
Michaela začala problém řešit při váze 102 kg. Hezká mladá holka, která se tak vůbec necítila. Trpěla chronickou únavou, velkým stresem a pálením žáhy. Michaelu jsme naučili pravidelně jíst a vybírat si zdravé a chutné potraviny, co hned vedlo nejenom k snížení hmotnosti ale také k získaní nové energie. Michaela má teď 20 kg dolů a my se z její proměny hrozně těšíme!

Michaela Sloviaková

V lednu roku 2014 jsem přišla na konzultaci do Světa Zdraví, teď je srpen a mohu říci, že jsem šťastná. Jsem ráda, že jsem Svět Zdraví navštívila, že tu pro nás jsou a kdyby na to přišlo, udělala bych to znovu.

Míša v 26 letech vážila přes 100 kg. Úpravou jídelníčku shodila 22 kg.
Míša v 26 letech vážila přes 100 kg. Úpravou jídelníčku shodila 22 kg.

Je mi 26 let a začínala jsem na necelých 102 kg. Vzhledem k neustálému vytížení se moje stravování skládalo z 1 maximálně 2 jídel denně, a to často z omáček s knedlíky. Dokázala jsem vypít i 6 káv denně, pila jsem sladké limonády, energetické nápoje a téměř jsem zapomněla jak chutná zelenina a ovoce. Nikdy nepřišla ta správná motivace pro to, začít s tímto životním stylem něco dělat, dokud jsem si nenašla na internetu Svět Zdraví.

Naučili mě se správně stravovat, mám velký přehled o výrobcích, nedržím žádné diety, jím mnohem víc než před tím. Veškeré výrobky pečlivě vybírám, aby byly chutné a zdravé, v čemž mi velmi pomáhá moje výživová poradkyně paní Petra Lišková, a díky tomu jsem odbourala nejen přebytečná kila, ale také například stres, chronickou únavu a pálení žáhy.

K dnešnímu dni mám 80 kg, cítím se plná energie, nosím věci, které jsem si před tím nemohla vzhledem k mé postavě dovolit. Jsem vyrovnaná a klidná, Svět Zdraví ze mě udělal úplně jiného člověka. A jsem za to velmi vděčná.

Jak Michaela Sloviaková hubla, tabulka PŘED/PO

PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 102 kg 80 kg – 22 kg
Obsah tuku v těle 47 % 37 % -10 %
Obvod pasu 117 cm 94 cm – 23 cm
Obvod boků 125 cm 108 cm – 17 cm
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here