Chcete zhubnout? Vyzkoušejte proteinovou dietu

0
597

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů a zhubnout? V takovém případě bude nutné upravit jídelníček a zvolit dietní opatření. To však v žádném případě nemusí znamenat nepříjemné hladovění. Proteinová dieta je naopak sestavena pro udržení optimálního příjmu energie a udržitelné hubnutí. Jaký je princip diety? To se dozvíte v článku.

V čem spočívá proteinová dieta?

Pro hubnutí je potřeba zvýšit výdej energie a lehce zmenšit její příjem. Úprava jídelníčku by měla spočívat v nastavení kaloricky a nutričně vyvážených hodnot. Důležité jsou hlavně bílkoviny neboli proteiny. Ty se totiž skládají z aminokyselin, což jsou základní stavební kameny našeho těla. Proteinová dieta spočívá právě v navýšení příjmu bílkovin. Tímto způsobem je možné efektivně zhubnout přebytečná kila a zároveň nepřijít o svalovou hmotu.

Hubnutí bez hladovění

Výhodou proteinové diety je její poměrně vysoká sytivost. To znamená, že po snědení jídla nebudete mít brzy hlad, ale pocit nasycení vydrží ideálně až do dalšího plánovaného jídla. Vzhledem k tomu, že jde o stravu bohatou na bílkoviny a tedy i důležité enzymy, přirozeně podporujete zdraví vlasů, kůže a nehtů. Tím pádem je proteinová dieta vhodná i pro ženy, protože nemá negativní dopady na krásu, ale naopak ji podporuje.

Rychlá a snadná příprava jídel

U proteinové diety je i další výhoda, která spočívá ve snadné a rychlé přípravě jednotlivých jídel. V rámci speciálního hubnoucího programu máte k dispozici několik připravených a vyvážených potravin pro téměř libovolnou kombinaci. Výhodou je i dobrá chuť, kdy proteinový drink může díky své sladkosti přirozeně zahnat chuť na nezdravé potraviny. Proteinová dieta Ketofit je speciálně navržená pro potřeby ženského těla a množství jídel se stanovuje podle vaší výchozí hmotnosti a fyzické aktivity.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here