Kruhový trénink s Contours

0
2019

Dámy, chcete mít už konečně perfektní postavu a zároveň se cítit v pohodě? Už se nemusíte trápit úmorným cvičením doma na podlaze. Vyzkoušejte program kruhového tréninku Contours a uvidíte, že výsledky se brzo dostaví.

Co je program Contours

Jedná se o příjemné cvičení určené pouze pro ženy. Je zaměřené na jejich potřeby – na správné vytvarování těla a přiměřenou zátěž. Kruhový trénink probíhá třicet minut, během kterých se střídá několik strojů a obíhá se tedy jakýsi kruh. Cvičení je velmi intenzivní, takže třicet minut stačí k tomu, aby tělo začalo spalovat tuky a zároveň tvarovalo svaly.

Firma Contours má pobočky po celém světě a účinně tak pomáhá mnoha ženám propracovat se k jejich vysněné postavě. Ředitel firmy má mnohaleté zkušenosti v oblasti fitness a jeho ohlas je opravdu velký. Mnoho žen po celé republice se může pochlubit skvělými zkušenostmi s tímto programem. Fitness centra Contours jsou v naší republice ve většině větších měst, což je perfektní.

Contours objednávka se dá učinit online. Vše je velmi jednoduché.

Co získáte s cvičením Contours?

Zapsáním se do programu získáte především první týden na vyzkoušení zcela zdarma. Máte také možnost vyzkoušet si program zcela nezávazně a zjistit, zda se vám líbí a vyhovuje vám.

Cvičení je poměrně jednoduché, takže opravdu nemusíte mít pocit, že byste ho nezvládly. Rozhýbete všechny svaly i klouby a zbavíte se tak i některých zdravotních problémů. Především pak začnete hubnout, což je opravdu skvělá zpráva! Už žádné nudné cvičení doma. Přijďte si zasportovat do příjemného kolektivu žen, které spojují stejné cíle. Díky tomu, že je program Contours pouze pro ženy, se mohou členky úplně uvolnit a nemusí se před ostatními cítit špatně. Ostatně Contours zkušenosti ostatních vás přesvědčí.

Jak program funguje

Cvičení je jednoduché, probíhá v krátkém čase, ale i přesto tělo ihned začíná spalovat tuky a tvarovat svaly. Kruhový trénink mohou cvičit ženy v každém věku, nezáleží na hmotnosti nebo kondici. Vždy se odehrává pod odborným dohledem, takže vždy přesně víte, jak máte co dělat. Trenérka vám poradí také jak se stravovat, případně jak držet dietu, aby měla trvalý účinek.

Program je každé ženě sestaven na míru, takže se počítá i se zdravotními omezeními.

Kruhový trénink je dobré absolvovat alespoň dvakrát týdně. Stroje jsou vyrobeny přesně pro potřeby žen – jsou mnohem lehčí než klasické cvičební nástroje a jsou také přizpůsobeny ženskému tělu.

 

Koncept kruhového cvičení je uzpůsoben tak, že se nikdy nečeká na další stroj. Celých třicet minut je perfektně vyplněných. Cvičí se tedy bez přestávky a intenzivně. Vše je sestaveno tak, aby každá žena za stanovený čas procvičila každý sval v těle. Stanoviště se mění každých 45 sekund. Tím, že se po kratším čase střídají jednotlivé stroje, se nikdy nebudete nudit. Nestrávíte příliš dlouho na žádném stroji, budete stále v pohybu, užijete si příjemného cvičení s dalšími ženami a po konci tréninku budete v dobré náladě.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here