Smart hodinky versus fit náramky

0
111

Moderní smart hodinky jsou velmi praktickou hračičkou. Změří vám krevní tlak, srdeční tep, stupeň okysličení krve, množství zkonzumovaných kalorií i za celý den ušlých kroků. K tomu disponují hned několika sportovními režimy, monitorem spánku, a spárujete-li je se svým mobilním telefonem, budou vás upozorňovat na příchozí telefonní hovory, esemesky i zprávy z online aplikace.

Samozřejmostí je kalkulačka, budík a stopky. Že si takovou vymoženost nemůžete dovolit? Myslíme, že tomu tak není. Tytam jsou doby, kdy jsme za smart hodinky byli nuceni dát celou výplatu. Za stříbrné Carneo dámské smart hodinky na e-shopu carneo.cz seženete za necelých 2300 korun. A pokud si dvě stovky připlatíte, získáte funkce měření teploty těla a „permanentní zobrazení ciferníku“!

Elegantní pomocník při práci i sportu

Smart hodinky jsou navíc velmi elegantní záležitostí. Respektive tomu tak může být. Nejenže pomáhají při práci a sportu, ale mohou být i stylovým módním doplňkem. Vybírat můžete mezi modely různých materiálů i barev. Typický je pro ně nenápadný design v kombinaci s moderním vzhledem.

Zlaté, stříbrné, bílé, nebo starorůžové?

Bílé, starorůžové, zlaté i stříbrné. Všechny s barevným displejem. Na němž si navíc nastavíte motiv dle svého uvážení. Je libo klasický digitální? Nebo upřednostňujete klasický ručičkový? Obě možnosti jsou možné. Snadné až intuitivní je i jejich ovládání. Protože se jedná o hodinky dotykové, je jejich ovládání možné pouhým jemným stiskem konkrétních míst na jejich monitoru.

Sportovní fit náramky

Ještě levnější než smart hodinky jsou sportovní fit náramky vyhledávané jak amatérskými, tak i profesionálními sportovci. Těm pomáhají sledovat a následně vyhodnocovat dosažené sportovní výkony. Spolu s krokoměrem a funkcí měření tepu jim poskytnou celou řadu dalších praktických informací o jejich zdravotním stavu, na základě nichž si budou moci upravit svůj životní styl žádoucím směrem. Některé modely navíc rovněž umožňují spárování s mobilním telefonem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here