Krásné vlasy, pleť i nehty? Vsaďte na osvědčené doplňky stravy!

0
1143


Každá žena chce být krásná a která praví opak, tak lže. Naštěstí dnes existuje spoustu postupů, jak si ke kráse dopomoci a zdaleka se nejedná jen o zákroky plastické chirurgie.

Krásná žena je prý taková, která se krásnou být cítí, byť uznáváme, že se jedná o značně relativní pojem. Krásná žena, alespoň ve středoevropském měřítku, bývá ta, která nám je předkládána médii.

Žádné retuše, ale přirozená krása

Ano, na mysli máme ty vyretušované krásky, které se na nás culí z titulních stránek časopisů. Za jejich krásou ale často stojí retušéři. To samozřejmě nic nemění na faktu, že líbit se každopádně chce opravdu každá.

Cesta ke zdravé pleti, vlasům i nehtům

Každá toužíme po štíhlé postavě, krásných vlasech, pleti i nehtech. Cesta k nim přitom vůbec není tak těžká, jak se na první pohled může zdát. Jen to možná bude chtít trošku změnit dosavadní životní styl. Vyvarovat se alkoholu, nikotinu a začít cvičit a zdravě se stravovat. Je to snadné, ne?

Vitamíny, minerály a stopové prvky

Správná strava dokáže hotové zázraky. Pojmem správná zamýšlíme stravu pravidelnou a bohatou na živiny, tedy vitamíny, minerály a stopové prvky. Obzvláště pro zdraví kůže, nehtů a vlasů jsou nezbytné vitamíny – A, C, E, K, biotin, vitamíny skupiny B stejně jako vápník, železo, zinek, kyselina listová a křemík. Trpíte na lámavost nehtů? Je více než pravděpodobné, že za vašimi problémy stojí nedostatek některých z těchto vitamínů či minerálů. Proto je tělu musíte dodávat.

Vyzkoušejte doplňky stravy

Uznáváme, že dopřát svému tělu vše, co potřebuje, může někdy být velmi těžké. Pak je na místě do jídelníčku zařadit speciální doplňky stravy, které naší schránce dopřejí vše, co jí schází. Přímo na tělo krásným vlasům, nehtům a pleti byl například vytvořen prostředek BIOSIL plus s obsahem biotinu, kyseliny pantothenové, zinku a oxidu křemičitého. Stačí tabletka denně a brzy budete zářit jako sluníčko, a to doslova od hlavy až k patě. Nakupujte například na e-shopu gigalekarna.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here