Jak podpořit svou mysl v každodenním boji s povinnostmi?

0
564

Všichni dospělí lidé znají ten pocit, kdy se cítí na pokraji psychických sil. Neustálý stres ze všech stran dokáže občas skolit i nejodolnější jedince, a tak je nutné zaměřit se na své mentální zdraví. To lze posilovat rovnou několika způsoby, přičemž jedním z těch nejpopulárnějších jsou takzvané adaptogeny. O co se jedná?

Stres, úzkosti a špatný spánek

S těmito negativními jevy jsme se v našich životech zajisté seznámili již všichni. V posledních letech se však na náš trh začíná dostávat šikovný pomocník, který nám pomůže se daným fenoménům vyhnout. Nejedná se o nic jiného než o oblíbený doplněk jménem ašvaganda (indický ženšen).

Pod přízviskem „Královna bylin“ se skrývá jedna ze základních složek ajurvédy, jež se používá už více než tisíc let nejen v Indii, nýbrž i v Číně a dalších okolních zemích. Mezi nejdůležitější účinky patří znatelné zlepšení nálady i kvality spánku, větší odolnost vůči starostem, pevnější zdraví i zmírňování příznaků deprese.

Poctivý doplněk

Ashwagandha se do našich končin dostává v podobě nejrůznějších suplementů, přičemž ne všechny z nich jsou vytvořené poctivě. Zajímají-li vás stoprocentně testované a funkční adaptogeny, obraťte svou pozornost na známý online obchod Herbs Energy, jehož majitelem je odborník David Herold. Ten vám nabídne kvalitní produkty za bezkonkurenční ceny.

Ačkoliv se asvagandha řadí mezi naprosto bezpečné suplementy, největší benefity si užijete při adekvátním dávkování. Vezmete-li si jednu kapsli ráno po probuzení a druhou večer před spaním, uděláte pro své zdraví to nejlepší. Daný proces opakujte každým dnem a velmi brzy si začnete všímat pozitivních změn.

Ve všech případech představuje indický ženšen ideální způsob, jak zlepšit kvalitu vašeho života. Navštivte zmíněný e-shop a přesvědčte se sami.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here