Překyselení organismu je důsledkem nevhodného životního stylu. Jak nastolit rovnováhu?

0
188

Jste neustále ve stresu a občas se nestíháte ani pořádně najíst? Lijete do sebe jednu kávu za druhou a místo, aby vám energie přibývala, ji neustále ztrácíte? Přemýšlíte, co stojí za vaší sníženou výkonností? Zapomeňte na chemické preparáty na dodání energie a zaměřte se raději na přírodní prostředky.

V první řadě si ulevte

Jestliže toho je na vás moc, zastavte se a začněte se věnovat samo sobě. Pár minut denně si ze svého času ukradne každý a čas strávený přesně podle vašich představ se vám vrátí v podobě klidnější mysli zdravějšího těla. Vysoké životní tempo obvykle nevede k ničemu dobrému a nezapomeňte, že žijeme pouze jednou. Naučte se relaxovat a odbourávat stres, který obvykle vede k překyselení organismu. To většina ze zaneprázdněných osob ještě podpoří konzumací sladkého a mastného jídla, které je rychlou zásobárnou energie. Vždyť ani na to jídlo není pořádně čas.

Každý večer 10 minut uvolnění mysli

Zvykněte si na svůj malý rituál a dopřejte si jej pravidelně. Vaše tělo i mysl se vám odvděčí. Zbavíte se náchylnosti k infekčním chorobám, nespecifikovaných bolestí svalů a kloubů, ale i neustávající únavy. Časem se na čas věnovaný sama sobě budete těšit a záměrně jej budete prodlužovat. Co ale dělat, pokud již vaše tělo odmítá spolupracovat? Podpořte jej alespoň do začátku přírodními preparáty, které mu umožní získat více energie a užít si každou minutu. Asi nejjednodušší způsob, jak tělu dodat energii, představuje konzumace životabudiče kotvičníku zemního ideálně ve formě prášku přidávaného například do ranní kaše. Ten pomůže s navrácením životní rovnováhy zejména lidem starším 40 let a pomůže uvolnit stresem přepjaté tělo.

Kondici vám pomůže udržet guarana

Jestliže se vám podaří zařadit do svého života pravidelnou relaxaci, začnete časem pociťovat nutkání věnovat se svému tělu více a zocelit jej sportem. Jestliže ale váš organismus ještě bojuje s posledními důsledky překyselení, pravděpodobně nemá dost energie na to, abyste se mohli hned vydat do posilovny. K nastartování vám pomůže guarana, která pomáhá stimulovat nejen tělo, ale i mozek a navíc ničí volné radikály. Tím zpomaluje stárnutí. Vaše tělo bude plné energie a mysl si poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here