Antistres – doplněk stravy pro dobrý spánek a duševní pohodu

0
98

Posílení imunitního systému je důležité v každé době. Dopřávat tělu vitamíny a minerály je nutné během celého života. Když nestačí blahodárné složky v ovoci, zelenině, luštěninách či masu, je čas na kvalitní doplňky stravy.

Někteří lidé si však mylně myslí, že mohou být fit jen díky doplňkům stravy. To je však omyl. Rostlinné výtažky tělu pomohou a uleví mu, ale musíte dbát na správnou životosprávu, pohodový životní styl, otužování, pohyb a dostatečný spánek.

Být zdravý a krásný není sen

Každému nedala příroda do vínku jen samé přednosti. Krása a zdraví jsou tedy snem každého jedince. Díky kvalitním doplňkům stravy si můžeme duševní a fyzickou pohodu aspoň přiblížit. Pokud člověk nepodléhá stresu anebo se s ním dobře vyrovnává, hned se mu žije lépe.

Preparát s rostlinnými výtažky Antistres slouží na posílení imunitního systému a obsahuje zdraví prospěšné látky, jako jsou kozlík lékařský, vitánie snodárná a rozchodnice růžová. Doplněk stravy obsahuje 60 kapslí a je určen pro dospělé, kteří by si měli dát dvě kapsle před spaním. Produkt není určen pro kojící a těhotné ženy. Antistres lze výhodně koupit v e-shopu Gigalékárna.

Přírodní produkty pomohou

Přírodní produkt Antistres je složen z kozlíku, vitánie a rozchodnice, jež jsou super bojovníci proti stresu a napětí. Kozlík lékařský se postará o příjemný spánek, a zároveň zklidňuje při stresu. Vitánie snodárná pomůže na špatné usínání a dokáže přispívat k duševní i fyzické pohodě. Rozchodnice růžová podporuje dobrou náladu a kvalitní spánek. Její účinky jsou však daleko významnější, protože odbourává stres a stimuluje nervový systém.

Za pomoci přírodních produktů si zajistíte prevenci proti nepříznivým okolním vlivům. Odeženete špatnou náladu, budete svěžejší a plni energie. Když se každý den dobře vyspíte, potlačíte únavu a podpoříte celkovou činnost organismu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here