Hubnout do plavek se musí zdravě

0
2681

Správní snažílci hubnou už od ledna, protože si dali novoroční předsevzetí. Zbytek se bude ještě tak měsíc obviňovat, že už je na čase začít něco dělat, a nakonec se v květnu a červnu pěkně potrápí drastickými dietami a cvičením. Budou z toho otrávení a unavení. Radíme vám dobře, začněte hned a s rozumem.

16965-logo

Drastické diety nikam nevedou. Možná tak k jojo efektu. Akorát si zničíte zdraví a stejně pro vás bude strašně náročné je dodržovat. Kdo někdy něco takového vyzkoušel, může nám to určitě jen potvrdit. Klíčem k dlouhodobě hezké postavě je totiž zdravé hubnutí. Musíme tělu dodávat všechny potřebné živiny, ne ho trápit hladem. Navíc, jak při snaze pochopit zásady zdravého hubnutí pochopíte, není to jen o jídle. Jde taky o to, jak to máte srovnané v hlavě, a o pohyb.

Jak funguje zdravé hubnutí?

Skvěle. Jen se podívejte na Danču Hájkovou, která tento systém ztrácení kil v Česku šíří. Její postava je dokonalým důkazem toho, že to fakt jde. Na svém webu DancaHajkova.com se dělí o zdravé recepty, tipy na cvičení a dává tipy i na jiné zdroje, odkud čerpat informace o hubnutí. Některé své články zaměřuje přímo na hubnutí břicha nebo zadku, takže si každý snadno najde rady pro své problematické partie. Danča už o zdravém hubnutí napsala dokonce e-book, který je ke stažení u ní na webu.

Je to hodně o stravě

Kámen úrazu ve většině diet představuje právě strava. Trápit tělo hladovkou nebo ho krmit stále tím samým není vůbec dobré a brzy na to doplatíte zdravím. Danča ukazuje, že zdravý jídelníček při hubnutí musí být bohatý. Není třeba se omezovat, jen musíte změnit své jídelní návyky a začít jíst zdravě. Časem si zvyknete a bude vám to připadat normální. Nečeká vás žádné omezování, Danča si běžně upeče čokoládový cheesecake nebo zdravé muffiny. Jen je potřeba se nevymlouvat a začít hned.

Léto se kvapem blíží a letos do něj můžete vkročit s útlým pasem. Po troše tréninku do něj možná dokonce vběhnete! Danči e-book obsahuje i rady o běhání pro začátečníky.

5/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here