Eva Jakšlová – Vyhrála boj s morbidní obezitou, za 1 rok 49 kg dole

0
3127
V páru se vždy hubne lépe. Důkazem jsou i manželé Jakšlovi. Celý život bojovali s váhou a jedině co chtěli, bylo zbavit se trojciferného čísla na váze. Společně to dokázali. Paní Eva se změnila na skutečnou krasavici! Co myslíte?eva-velky

Po zaručených dietách a lécích na hubnutí jsem to v r.2013 vzdala. Má váha se zastavila na čísle morbidní obezity (pozn.: morbidní obezita je při BMI větším než 40), přibývalo víc a víc zdravotních problémů. Uvědomovala jsem si, že bez odborné pomoci to už nezvládnu.

O Světě zdraví se v té době hodně psalo na internetu a když jsem objevila pobočku v Jihlavě hned jsem se objednala spolu s manželem.

Hodně podle mé zkušenosti záleží i na osobním přístupu výživových poradců. R.Hánělová nám snad nebyla přidělena, ale souzena a majitelka E.Čejková při každé kontrole byla usměvavá, dobíjející energií.

To, že se má jíst 5x denně, hodně pít, přidat víc pohybu je známé. Že to při dobré skladbě jídelníčku a vůli dokážeme, bylo znát okamžitě. Vaření se pro mě stalo zábavou a pohyb nutným relaxem.
Hubnutí je i o psychické rovnováze, kdy při stresu nebo nemoci jsme nehubli. Nikdy jsme to ale nechtěli vzdát, vždy jsme si uvědomovali, proč jsme do toho šli. Naším hlavním cílem bylo zbavit se trojmístného čísla na váze a tím zlepšit náš zdravotní stav. Dobré bylo i načasování kdy začátek připadl na léto s možnostmi koupání, jízdy na kole a dlouhých procházek na místní Křemešník. Za každý viditelný úspěch jsme se odměnovali maličkostmi.

Velkou motivací pro nás byl syn, který nám hodně fandil.

Rok se Světem zdraví skončil, ubylo mi 49 a manželovi 23kg.

PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 144 kg 95 kg – 49 kg
Obsah tuku v těle 46 % 31 % -15 %
Obvod pasu 137 cm 99 cm – 38 cm
Obvod boků 132 cm 109 cm – 23 cm
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here