Lenka Jandová zhubnula 7 kg za 3 měsíce

0
2975
Lenka se rozhodla řešit svoji nadváhu až ve chvíli, kdy si musela koupit košili velikosti XL. Pravidelné návštěvy fitness měly nulový výsledek, proto vyhledala naši pomoc. Naučila se jíst zdravou a vyváženou stravu a opět může nakupovat ve velikosti 36.

Nepatřím mezi přirozeně štíhlé lidi, přestože jsem vždy ráda sportovala. V posledním roce chuť k jídlu a pití převažovala nad sportem. Když jsem si pak o Vánocích 2012 musela koupit košili velikost XL a stoupla si po dlouhé době na váhu, která ukázala neskutečných 85kg, rozhodla jsem se, že je potřeba něco udělat.

lenka-j-velkyPřestože jsem do té doby pravidelně navštěvovala fitness, výsledky byly nulové. V půlce ledna 2013 jsem poprvé začala cvičit s trenérem. Po 3 měsících intenzivních tréninků jsem se dostala na váhu 72kg. V tento moment se však už váha neměnila a mně bylo jasné, že bude třeba změnit stravovací návyky a že to rozhodně sama nedokážu.

Na internetu jsem si vyhledala pobočku Světa zdraví v Plzni, kam jsem původně šla s úmyslem nechat se změřit. Když jsem ale viděla kolik tuku v mém těle stále je a co všechno je v mém jídelníčku špatně, bylo mi jasné, že pomoc opravdu potřebovat budu. Díky pravidelným kontrolám a radám nutriční specialistky Markéty Hytmanové se váha začala opět snižovat a já jsem se naučila jíst zdravou a vyváženou stravu.

Naučila jsem se jíst 5x denně a zjistila jsem, jaké potraviny jsou či nejsou pro mé tělo vhodné. A než napsat do zápisníku, že jsem si dala pizzu a dostat vynadáno, raději jsem ji oželela. Za 3 měsíce programu jsem zhubla dalších 6 kg. Především jsem změnila svůj životní styl. A když se podívám na fotky z minulých let, je mi jasné, že tak už nikdy vypadat nechci. Kupovat si oblečení velikosti 36 je mnohem příjemnější.

PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 72,5 kg 65,6 kg – 6,9 kg
Obsah tuku v těle 28,9 % 17,8 % -11,1 %
Obvod pasu
Obvod boků
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here