Ekologické bydlení – představujeme Ekobydleni.eu

0
2469

Pro zájemce o zdravý životní styl ve formě ekologického bydlení

www.ekobydleni.eu

Internetový informační magazín Ekologické bydlení vznikl v polovině roku 2007. Je zaměřen na problematiku ekologie a životního prostředí, úsporné bydlení, zdravý životní styl, alternativní zdroje energie a související oblasti.

Pasivní a nízkoenergetické domy a byty se začínají pomalu, ale jistě objevovat také v ČR. Celosvětový trend snižování spotřeby nejen a automobilů, ale v případě energií, vody a dalších statků také u domácností už není něco, co bychom mohli přecházet mávnutím rukou. Týká se každého z nás, a proto si žádá pozornost celé společnosti. Alternativní zdroje energie se začínají masivně využívat na celém světě a ČR není výjimkou – stává se například středoevropským rekordmanem co do počtu solárních elektráren.

Magazín Ekologické bydlení přináší každý den zajímavé zprávy týkající se zdaleka nejen těchto oblastí z domova i ze světa. Informujeme o nových alternativních zdrojích energie, nové výstavbě nízkoenergetických budov, zajímavých architektonických projektech, o problémech životního prostředí. V rámci našeho diskusního fóra nabízíme čtenářům možnost o aktuálních tématech také živě diskutovat. V budoucnu chystáme rozšiřování stávajících tematických rubrik i přidávání nových funkcí.

Tvůrci magazínu Ekologické bydlení věří, že se stane užitečným průvodcem čtenářů na cestě do podivuhodného světa 21. století.

Více informací najdete na www.ekobydleni.eu.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here