Bylinkové (bylinné) čaje – bylinky a léčba bylinami ve formě čajů

0
3178

Krátké povídání a nabídka bylinných čajů pocházejících z dálných destinací…

Po tisíciletí jsou bylinkové čaje využívány k léčbe různých neduhů a nemocí – od drobných potíží po závažnější choroby. Po celém světě byly bylinné čaje a léčba bylinami vždy součástí léčby zdravotních potíží. Jednotlivé filozofie a civilizace (od východní po západní) sice k léčbě bylinami nejen ve formě čajů přistupovaly rozdílně, ale samotná léčba bylinkami (byť například čínská medicína čajů využívá opravdu v hojném množství) byla rozšířená prakticky všude.

U nás je v současné době možné vyzkoušet bylinné čaje z celého světa a právě léčba bylinkovými čaji pocházejícím z různých koutů světa je nejen dostupná ale i stále populárnější. Rovnež informací o různéme využití bylinkových čajů je stále více.

Bylinky a bylinkové čaje nejen pro léčbu jsou dostupné online

Nabídka různých eshopů se zdravou výživou často zahrnuje i nabídku bylinných čajů. Online z pohodlí domova je možné nakoupit mnoho druhů čajů a nabídka je přirozeně stále širší. Zkusit například můžete nabídku internetového obchodu nejen s bylinnými čaji www.prozdravi.cz. Výběr některých čajů z tohoto internetového obchodu přinášíme níže.

Výběr bylinných čajů z eshopu

Níže naleznete tipy na zdravé bylinné čaje v e-shopu – odkaz na rozcestník zde.

LYCIUM CHINENSE (KUSTOVNICE ČÍNSKÁ)
Omezuje vznik bolestí, zvlhčuje plíce, vyživuje krev, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Zlepšuje pevnost šlach, nehtů, ostrost zraku, zánět spojivek, rozmazané nebo slabé vidění, je přirozeným zdrojem energie.
MAYTENUS ILICIFOLIA
Maytenus ilicifolia – čaj Má tonizační, relaxační, detoxikační, desinfekční, antibiotické, harmonizační, antivirové, protirakovinné, protizánětlivé účinky.
ALOISIE TROJLISTÁ
Naprosto přírodní čaj, pro lepší vnitřní harmonii.
UNCARIA TOMENTOSA (KOČIČÍ DRÁP)
Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů, a tím zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. Upravuje vysoký krevní tlak, omezuje vznik trombózy a může pomoci při snížení rizika tvorby krevních sraženin.
ZELENÝ ČAJ
V kvalitním balení nabízený klasický zelený čaj se zajímavou příchutí na přírodní bázi.
GUDUCHI PLUS SE ZÁZVOREM – HIMALÁJSKÝ ČAJ
Všestranně využitelný vysokohorský himalájský čaj, posiluje významně obranyschopnost celého orgamismu.

 

AUTOR:

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here