Pomozte si k úspěšnému a trvalému zhubnutí!

1
2743

Uspěchaná doba, stres, nezdravý životní styl, rychlé jídlo pozřené během pěti minut, sladké limonády, nedostatek pohybu a mnohé další faktory způsobují, že „kyneme“ a je nás všude plno. Jak však zhubnout a dostat se na ideální váhu, která nám nejen sluší, ale lahodí i našemu zdraví? Rad týkajících se hubnutí je hned několik! My si nyní přiblížíme dvě z nich.

Uspěchaná doba, stres, nezdravý životní styl, rychlé jídlo pozřené během pěti minut, sladké limonády, nedostatek pohybu a mnohé další faktory způsobují, že „kyneme“ a je nás všude plno. Jak však zhubnout a dostat se na ideální váhu, která nám nejen sluší, ale lahodí i našemu zdraví? Rad týkajících se hubnutí je hned několik! My si nyní přiblížíme dvě z nich.

Ketonová dieta, znáte ji?

Jedním způsobem, jak jistě a dobře dosáhnout ideální váhy je ketonová dieta. Že jste o ní zatím neslyšeli? Není nic snadnějšího, než se s ní seznámit!

Tato dieta je známá i pod názvem fotogenní či proteinová dieta. Její princip spočívá v konzumaci bílkovin a tuků a na omezení sacharidů. Budete tedy moci jíst maso, vajíčka, mléčné výrobky, ryby či tofu. K sacharidům zařadíme pečivo, mouku a obiloviny, těstoviny, rýži nebo třeba vločky. Budete-li se stravovat tímto způsobem, tělo se dostane do tzv. ketózy, kdy si nebere energii ze sacharidů, ale z tuků. Hubnutí je tak rychlejší a snadnější. Omezení můžeme podat i v číslech, stačí za den přijmout méně než 40g sacharidů! Jinak by tělo přešlo na klasický režim.

Jestli u vás ketóza nastala, si můžete i ověřit! Stačí si koupit test na bázi diagnostických proužků. Znaky ketózy je i malá chuť k jídlu nebo páchnoucí dech.

Zázračná zelená káva

Další možností, jak si pomoct od přebytečných kilogramů je využití zelených kávových zrn. Jsou to zrna, jež nebyla pražena a mají tak vysoký podíl kyseliny chlorogenové. Ta v těle způsobuje pokles hladiny krevního cukru, což je tělo přinuceno kompenzovat odbouráváním tuků. Zelená káva se tak řadí k přírodním spalovačům a prostředkům usnadňující hubnutí.

Vyzkoušejte i vy některý ze zmiňovaných způsobů hubnutí a usnadněte si cestu k hezčímu tělu. Budete mile překvapeni, jak vám to s přispěním těch správných způsobů jde. Zařaďte se mezi spokojené uživatele i vy a ukažte světu, jak skvěle můžete vypadat!

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Lepsi jak diety je si zajit cvicit obcas 😀 treba 3 krat tydne a je klid do toho nejaky pripravek na hubnuti a super 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here