Operací očních víček si můžete na vašem vzhledu ubrat pěkných pár let

0
513

S přibývajícím počtem svíček na vašem narozeninovém dortu dost pravděpodobně zaznamenáváte, že váš obličej nevypadá jako dřív. Oční víčka povadla, kruhy a váčky pod očima jsou čím dál viditelnější. Běžné starosti, nedostatek spánku, ale třeba i alkohol a cigarety dokážou nadělat na vašem obličeji pořádnou neplechu. Možná právě teď nastal okamžik trochu se rozmazlit, začít o sebe pečovat. Přece si to zasloužíte.

Efekt blefaroplastiky je značný

Je jasné, že k operacím obecně se stavíme stále ještě poněkud nedůvěřivě. A není se čemu divit. Jde o zásah do našeho těla s následnou zdlouhavou rekonvalescencí. V případě operace očních víček není ale tak zle.

Blefaroplastika, jak se chirurgickému odstranění přebytečné kůže v oblasti očí odborně říká, je nenáročný zákrok, který s sebou přináší nejen atributy estetické, nýbrž i zdravotní. Kromě toho, že vás dokáže zbavit vaků a kruhů pod očima, pokleslých očních víček, jež způsobují unavený pohled, získáte i pěkný tvar očí a víček, což s sebou nese i celkově mladší vzhled. Výsledkem operace je pak i odstranění bolestí očí, nadměrného slzení a otoků. Dost pravděpodobně začnete lépe vidět a vlivem absence únavy očí, která se může projevit i bolestmi hlavy, docílíte celkově lepšího pocitu.

Průběh operace a doba pooperační

Samotné operaci předchází samozřejmě konzultace s lékařem. Ten určí v jakém rozsahu je optimální blefaroplastiku provést. Zda jen na horních, nebo i na dolních víčkách. Dozvíte se veškeré informace o tom, jak zákrok probíhá, navíc je v tuto chvíli nejlepší chvíle na kladení všech vašich otázek.

Operace v kosmetickém salonu BEAUTY SHAPE v Praze trvá asi 50 minut v závislosti na rozsahu zákroku. Nebojte se celkové narkózy, nebo naopak bolesti. Oblast očních víček je podrobena lokální anestezii, čímž se předchází citlivosti, zároveň díky tomu může operovaná osoba spolupracovat při výkonu. To je důležité především při blefaroplastice dolních víček.

V průběhu 24-48 hodin po operaci je nutné dodržovat klidový režim a oční okolí chladit obklady. Vytváří se otoky a modřiny, které jsou však úplně normální a je třeba s nimi počítat. Odstranění stehů se dočkáte asi týden po zákroku s tím, že otoky zmizí do tří týdnů.

Výsledky operace vydrží až deset let

Pakliže ještě váháte, zda je operace víček pro vás dobrou volbou, pak vězte, že výsledný efekt blefaroplastiky vydrží až deset let. Jizvy po zákroku nejsou nijak vidět, a co jistě oceníte, je skutečnost, že lze provést blefaroplastiku horních víček zároveň s operací dolních víček. Není tedy třeba podstupovat zákrok vícekrát.

Využijte konzultace zdarma

Kosmetika Praha, konkrétně pak BEAUTYSHAPE nabízí nyní pro klienty vstupní konzultaci zdarma. Stačí vyplnit formulář, odeslat jej a čekat na to, až budete kontaktováni.

 

 

Operací očních víček si můžete na vašem vzhledu ubrat pěkných pár let
4.5 (90%) 2 hlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here