Zdravý životní styl na dosah ruky s aplikací Aktivně a zdravě

0
641

Měnit svoje každodenní návyky není jednoduché, ale věděli jste, že 82 % lidí se cítí pod stálým stresem? Příčinnou není pouze hektický každodenní život, ale také nesprávná životospráva. To však lze snadno změnit díky projektu a aplikaci Aktivně a zdravě.

Projekt Aktivně a zdravě podpořila nezisková iniciativa Vím, co jím a piju o.p.s.

 

Projekt se snaží podporovat zdravý životní styl a zlepšovat celkové povědomí o důležitosti správné životosprávy. Díky mobilní aplikaci můžete svou cestu za zdravím sdílet s ostatními. Projekt Aktivně a zdravě podpořilo mnoho známých osobností, které se staly jejími ambasadory. Hvězdy jako Lukáš Krpálek, Roman Vaněk, Jitka Nováčková, Martin Fuksa, Lucie Svěcena, Barbora Havlíčková, Patricie Solaříková, Yummymummy foodie a Svatava Coolinářka se rozhodli zapojit do projektu a inspirovat všechny uživatele.

Aplikaci Aktivně a zdravě si i vy můžete jednoduše stáhnout na iTunes nebo Google Play. Následně se stačí zaregistrovat, pustit se do toho a užívat všech výhod. V aplikaci můžete plnit nejrůznější výzvy z oblasti pohybu, kterými vás budou provázet již zmínění ambasadoři. Po splnění každé výzvy se navíc na vaše konto přičtou body, díky kterým můžete vyhrát speciální ceny. Čím více bodů nasbíráte, tím hodnotnější cenu můžete získat.

Žít zdravě a být v kondici není těžké, s tou správnou motivací to zvládne každý. Zapomeňte na hladovění, změňte své návyky a zapojte se do projektu. Díky projektu a aplikaci Aktivně a zdravě se naučíte správně stravovat a zjistíte také, které potraviny jsou vhodné a kterým je třeba se raději vyhnout. Aplikace nabízí spoustu užitečných vychytávek jako jsou zdravotní kalkulačky, tipy ohledně stravování, ale i jídelníčky a poslouží vám tak jako motivace do kapsy, kterou můžete mít kdykoliv u sebe.

 

Ohodnoťte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here