Dietolog Martina Mikolajczyková, Brno

0
2534
Dietolog Martina Mikolajczykova, Brno
Dietolog Martina Mikolajczykova, Brno

Nabízíme poradenství v oblastech zdraví a výživy při hubnutí i přibírání či při celiakii. Doporučujeme doplňky stravy, výživu v těhotenství a po porodu. Pořádáme školu zdravého vaření. Nabízíme on-line poradnu. Zajišťujeme analýzy prvků z vlasů.

Poradím vám v oblastech zdraví a výživy

hubnutí, ale i přibírání, při celiakiibezlepkové dietě, v otázkách suplementace – doplňky stravy, výživy v těhotenství a po porodu. Zabývám se analýzou prvků z vlasů. Spolupracuji s přední evropskou laboratoří, která profesionálně vše vyhodnotí a její výsledky pak můžete předat vašemu ošetřujícímu lékaři v případě další léčby nebo pro navržení prevence..

Již delší dobu si všímám, že lidé jsou zmateni z nejrůznějších reklam na zázračné produkty pro zdravou výživu, které Vám pomohou bez jakékoli aktivity zhubnout, nebo Vám slibují neuvěřitelně rychlý výsledek v oblasti zdraví.

Lidé neustále zkouší nové produkty na hubnutí, ale na místo podpory zdraví, jen více trpí důsledky JOJO efektu. Pokud již nechcete podléhat reklamním kampaním, nebo se trápit neustálým JOJO efektem, zkuste se se mnou zaměřit na nastavení Vašeho zdravého životního stylu, který bude složený na úpravě stravovacích návyků. Žádné drastické diety a trápení se hladem. Nastavím vaši výživu individuálně pro vás kvalitním pitným režimem, doplníme potřebné látky v rámci suplementace a samozřejmě doporučím pohyb. Správná výživa je nutná pro vlastní sebevědomí, klid a harmonii kolem vás.  V případě, že přemýšlíte nad zdravím svých dětí a nevíte si rady, nebo plánujete těhotenství, či naopak jste po porodu, ráda pomohu zvládnout zdravýživotní styl. Základy správné výživy se pokládají již v útlém věku. Vaše dítě nemusí pak řešit otázku hubnutí, nebo přibírání v dospělém věku. Pokud již od mládí bude zvyklé na správné stravovací návyky a pitný režim, zajistíte tak dobrý základ výživy pro zdravý život. Máte diagnostikovanou celiakii, nebo se z jiných důvodů trápíte s bezlepkovou dietou? Celiakie trápila mou rodinu více než deset let a dnes z vlastního příkladu vím, že i zde existuje řešení vycházející ze zdravé výživy. Zdraví není zázrakem, ale je výsledkem Vašeho jednání a návyků ve výživě, které si vytvoříte a proto je možné vždy svému zdraví pomoci. Změnu výživy můžete zahájit kdykoliv. Vše je jen na Vaší volbě a ochotě dodržet doporučení v oblasti výživy, která Vám mohu poskytnout.

Ceník:

Obsah konzultace:

Získání informací o klientovi v tomto rozsahu: věk, výška, váha, zdravotní stav, pohybová aktivita, suplementace, stravovací návyky. Zjištění představ klienta o dalším vývoji jeho zdraví a výživy – zjištění konkrétních cílů klienta. Doporučení stravovacích návyků a postupů zdravé výživy. V jednoduchosti je krása (není obsažen přesný rozpis jídel, ale obecná specifikace pravidel zdravé výživy).Doručení vhodných pohybových aktivit. Doporučení suplementace, pokud jí klient bude požadovat. Přístup do konzultačního centra www.poradceprovyzivu.cz pro dobu 3 měsíců.

Cena: 800,- Kč

 

Sestavení jídelníčku pro konkrétního klienta

Je možné pouze po individuální vstupní konzultaci pro zdravou výživu a konkrétních požadavků klienta (sleva na individuální konzultaci pro zdravou výživu ve výši 300,- Kč). Příprava jídelníčku na dobu 2 týdnů – rozpis vhodných jídel dle vstupní konzultace.

Cena: 800,- Kč

 

Nakupování s poradcem

V případě zájmu klienta je možná účast poradce pro výživu při nákupu klienta. Rozsah je dle individuálních potřeb klienta na území města Brna. V případě zájmu o tuto službu mimo Brna, bude účtovaná cesta do místa nákupu a zpět.

Cena: od 3.000,- do 10.000,- Kč

 

Analýza prvků z vlasů

Cena: 1900,- Kč

Kontakty na Dietologa Martina Mikolajczyková, Brno

Web: www.kapkyzdravi.cz

Mobil: +420 724 304 834

E-mail: poradceprovyzivu@kapkyzdravi.cz

Adresa firmy:

Rašínova 103/2
60200
Brno-město

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here