Dietolog Marie Nosková, Praha

0
1642
Dietolog Marie Nosková, Praha
Dietolog Marie Nosková, Praha

Poskytujeme poradenství v oblasti výživy.

Detoxikace organismu

Každý člověk se zanáší jedovatými látkami zevního či vnitřního původu, které postupně poškozují chod buněk, nervů, hormonů, enzymů a dalších tělesných pochodů nebo orgánů. Také naše tkáně jsou různě citlivé na jedovaté látky. Ze 30% záleží na dědičnosti, jak velkou zátěž orgán snese. Zbylých 70% ovlivňujete Vy sami. Návrat ke zdraví vidíme v odstranění jedovatých látek, které se však nacházejí i hluboce skryty uvnitř buněk. Jednoduché lidové „očistné metody“ nestačí na jedy, které do organismu přinášejí viry, bakterie, plísně, potraviny či potravinářský průmysl. Je třeba pročistit tělo tedy provést detoxikaci organismu.

Je důležité, dobře chápat vztah mezi optimální kondicí zažívacího ústrojí a celkovou kondicí organismu. Jestliže je člověk zahlcen toxiny, může náhle onemocnět rakovinou, infarktem, alergií či kloubním onemocněním. Celková detoxikace organizmu má také velký vliv na Váš celkový vzhled a vitalitu. Stres a napětí jsou nepřítelem detoxikace.

Nemáme tedy k dispozici zázračné léky na alergii, rakovinu, astma, ekzémy, bolesti kloubů, zažívací obtíže či gynekologické problémy, ale každý máme v rukou zbraně, vedoucí k detoxikaci a tím i zbraně pro prevenci a léčbu těchto a dalších potíží, a to bez dlouhé a náročné přípravy.

Regulace váhy

 

Cílem tohoto programu je zhubnout a váhu si zafixovat. Kdo vyzkoušel řadu zázračných přípravků a rychlých návodů s následnými jo-jo efekty, již určitě dospěl k tomu, že dlouhodobě funguje jen postupná změna životního stylu, která jako jediná může mít dlouhodobý či spíše trvalý charakter. Už žádné jo-jo efekty. Nebudete mít problém si svojí vytouženou váhu udržet. Budete pod kontrolou svého osobního výživového poradce, který Vám poradí

  • jak hubnout bez diety,
  • máte-li vážné zdravotní problémy a hubnutí by mohlo celkově oslabit Váš organismus,
  • jestliže jste absolvovali neúspěšné dietní pokusy, díky nimž se Vám zpomalil ještě více metabolismus.

Cílená výživa pro různé věkové kategorie

 

Organismus se neustále vyvíjí a spolu s tím se vyvíjí také jeho potřeby. Jak organismus stárne, je důležité, aby dostával veškeré nezbytné živiny, aby byla zajištěna jeho optimální činnost a kondice.

Pro zdravé stárnutí a další životní etapy budeme nejspíše potřebovat výživu, která:

  • podporuje specifické nebo individuální potřeby Vašeho pohlaví,
  • má správné množství živin odpovídajících přirozeně se snižující chuti s přibývajícím věkem,
  • poskytuje specifické živiny na podporu potřeb organismu ve vyšším věku. Například se jedná   o stravu s vyšším obsahem antioxidantů, vyšším obsahem vlákniny pro optimální trávení nebo vyšším obsahem vápníku pro zdravé kosti.

Aktivní matky

 

Být matkou znamená práci na plný úvazek. Je to vyčerpávající, ale rovněž uspokojující. Běhat kolem dětí Vám pomůže zůstat aktivní. Jsou-li však děti na prvním místě, možná zanedbáváte samy sebe. Vytvořili jsme pro Vás proto program, který Vám pomůže lépe zvládat každodenní povinnosti a dodá organismu veškeré nezbytné živiny, které mu mohou chybět.

Vnější výživa

     Máte málo času? Nestíháte o Vaší pleť pečovat? Kosmetický salon jste naposledy navštívili před několika lety? Jste nespokojeni se stavem své pleti?

Buďte laskaví ke své pleti. Pokožka je největším tělesným orgánem. Váží přibližně dva až čtyři kilogramy a pokrývá zhruba jeden až dva metry čtvereční a každých sedm až deset týdnů se kompletně obnovuje. Denně je z pokožky odstraněno přibližně pět miliónů odumřelých kožních buněk.

Pokožka odráží zdravotní stav Vašeho organismu a jeho biologický věk. Pokud o ni dobře pečujete, bude jemná a hebká. Můžeme Vám pomoci. Objednejte se na ošetření pleti s minikurzem a instruktáží, jak o Vaší pleť pečovat, a to s minimálními časovými a finančními náklady.

 

Kontakty na Dietologa Marie Nosková, Praha

Web: www.cititsefajn.cz

Mobil: +420 731 149 183

E-mail: noskova@cititsefajn.cz

Adresa firmy:

Římská 526/20
12000
Praha, Vinohrady

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here