Zhubněte zdravě s getfitonline.cz

0
678

Přibrali jste přes Vánoce pár kilo, nebo máte potíže s váhou dlouhodobě? Zkoušeli jste tolikrát zhubnout, že už ani nevěříte, že se to někdy povede? Rady jak zhubnout a být fit najdete na getfitonline.cz. Kromě tipů, jak zdravě zhubnout, vám zde sestaví i jídelníček na hubnutí či poradí jak efektivně cvičit.

Sestaví vám program na míru

Pokud vás už nebaví zadýchávat se do schodů, denně přemýšlet, co si vzít na sebe, abyste zamaskovali nadváhu, a dělá vám potíže zavázat si i tkaničku, je nejvyšší čas začít s tím něco dělat. Na getfitonline.cz určitě nenajdete žádné zázračné řešení, jak zhubnout bez úsilí, ale rady, jak zhubnout bez hladovění a natrvalo. Výsledkem bude vaše lepší fyzická i psychická kondice a celkové posílení vašeho zdraví. Na getfitonline.cz si zvolíte některý z programů na hubnutí, podle zadaných informací vám bude sestaven program na míru. Budete dostávat užitečné rady a informace, které pomohou splnit váš cíl. Ze série fitness videí vám bude vybráno to, které se nejlépe hodí k vašemu programu. Budete moci cvičit kdekoliv a kdykoliv budete chtít, což ušetří čas i peníze. Nebudete už muset chodit do posiloven ani platit za výživové poradce.

Základem je správný jídelníček

Základem úspěchu při hubnutí je správný jídelníček. Na getfitonline.cz vám sestaví jídelníček na hubnutí na míru. Podle formuláře, který vyplníte, vám vypočítají kromě kalorií i přesné gramáže jídel. Jídelníčky na hubnutí jsou připraveny tak, abyste nemuseli nic počítat ani řešit. Každých 5 dní vám dodají seznam potravin, které budete nakupovat. Jídelníček na hubnutí je připravován podle těchto zásad: 1. pokrmy musí chutnat. 2. dietní recept musí být sestaven tak, aby jídlo bylo co nejrychleji připravené. 3. jídlo musí být nutričně vyvážené. Ve svém profilu najdete zdravé recepty k snídani, k obědu i k večeři. Jídla jsou rozmanitá, skládají se například z kuřecího či hovězího masa. Pokud si vyberete některý z programů na hubnutí, už za 15 dnů můžete zdravě zhubnout až 5 kilogramů. Za měsíc můžete mít dole 5 – 8 kilogramů tuku, být v lepší kondici a pociťovat menší únavu. Po devadesáti dnech je reálné shodit kolem 18 kilogramů a získat zpět sebevědomí a energii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here