Výživový poradce Studio Alena, Přerov

0
2314
Výživový poradce Studio Alena, Přerov
Výživový poradce Studio Alena, Přerov

Obsah článku

Poradenství v oblasti vnitřní a vnější výživy, úprava váhy a zdraví detoxikací organismu, praktické použití dermatologické řady výrobků přímo na pleť. Prevence před obezitou a onemocněním. Nabízím individuální konzultace jak osobně, tak po telefonu nebo přes e-mail.

Poradenství:

Poradenství, kterému se ve studiu věnuji, se týká oblasti redukce váhy pod odborným dohledem bez následného jo-jo efektu a navazuje na oblast zdraví a tělesné kondice. S každým klientem provádím osobní konzultaci na základě anamnézy zdravotního stavu. Zajímají mě všechny změny zdravotního stavu v průběhu života. Dále proměřím speciálním analyzérem %-ní podíl vnitřního tuku v těle (poměr tuku a svaloviny) a zjišťuji chyby, kterých se klient dopouští ve stravování a pitném režimu.

Mým úkolem je poradit klientovi v tom, proč má nadváhu nebo podváhu, proč se cítí unavený, proč má vysoký nebo nízký krevní tlak, proč ho bolí klouby, má křeče, alergii, astma, cukrovku, artrózu, vysoký cholesterol, křečové žíly, cysty atd. Co může být příčinou a jak to řešit. Příčinou bývá ve většině případů porucha fungování celostního systému těla, tj. tělesných orgánů a psychiky.

 

Abychom pomohli tělu pracovat jak má, vnitřně ho očistili od nežádoucích nánosů, toxických zplodin a zbytků usazených v organismu, doporučím klientům vhodné potravinové doplňky na podporu detoxikace a na dovyživení celého organismu. Vždy se soustředím na to, kde a proč vznikl v těle zdravotní problém (nemoc) a jak tělu pomoci odstranit hlavní příčinu vzniku tohoto problému. Navrhnu optimální řešení a délku očistného programu. V prvé řadě musí fungovat tělesné orgány a pak začne fungovat metabolismus spalování tuků.

 

Klient dosáhne své váhy a drží si ji. Vše záleží především na individuálním přístupu ke každému klientovi v pravidelném zákaznickém servisu, který vede buď k trvalé komplexní změně nebo jen úpravě stravovacích návyků. A to je také téma pravidelných konzultací, aby strava byla nutričně vyvážená, aby se jedlo včas a nepřišel pocit hladu. Chceme přece zhubnout, ale dosaženou váhu si také udržet.

 

Nejdůležitější na tomto všem je soustavná podpora, motivační vedení po celou dobu programu, díky němuž získáte především jistotu, že nejste proti těžkému soupeři – nadváze a zdravotním problémům – sami.

 Poznaná pravda je, že „zhubneme jídlem“.

Stejně tak lze říci, že „jídlo uzdravuje“.

Obezita je nemoc stejně jako anorexie nebo coeliakie – a jídlo by mělo být pro nás lékem.

Cena za konzultaci je 220,- Kč. Konzultace většinou probíhají 60 až 90 min, někdy déle, podle potřeby klientky/klienta. Délka konzultace nemá vliv na cenu.

O mně:

Jmenuji se Alena Bradíková, je mi 58 let, jsem vdaná a jsem 5-ti násobná babička. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a 29 let jsem pracovala v chemickém průmyslu v administrativě. Ve svých 47 letech jsem přišla o zaměstnání. Můj psychický i fyzický stav byl v té době velmi křehký, užívání léků se stávalo mou denní potřebou. Ačkoli jsem neměla ani 50 let, cítila jsem se tak špatně. Zajímalo mě, jak se z tohoto stavu dostat. V hlavě mi zůstala myšlenka z jednoho článku :
„Uvědomte si, že nemoci pocházejí hlavně z jídla“.
Tehdy jsem se rozhodla vystudovat novou profesi – poradenství ve vnitřní a vnější výživě. Dnes se této práci věnuji profesionálně už pátý rok, stále se učím, práce mě  velmi baví a uspokojuje. Komunikuji s lidmi, oslovuji je, oni přijímají mé pozvání do dermatologicko-výživového studia. Každému se věnuji 1-1,5  hodiny. Přiznávám, že velmi důkladně a systematicky. Ať se jedná o poradenství ve vnitřní výživě nebo o dermatologické ošetření pleti. Věřím, že každý člověk potřebuje informace slyšet.
Mým krédem, které opakuji vždy a každému, je :
„Starejte se o své zdraví. Nebojte se investice do něj, a to zavčas – jako prevenci, nebo už i v období nemoci – pomozte svému tělu, postavte se znovu na nohy! Mluvím z vlastní zkušenosti. Já už jedu zase na plný plyn !!“

Kontakty na Výživového poradce Studio Alena, Přerov

Web: www.studioalena.estranky.cz

Mobil: +420 608 455 033

E-mail: studioalena@seznam.cz

Adresa firmy:

Durychova 2445/5
75002
Přerov I-Město

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here