Výživový poradce Faktor Plus, Benešov

0
1738
Výživový poradce Faktor Plus, Benešov
Výživový poradce Faktor Plus, Benešov

Poskytujeme poradenství v oblasti výživy, dietologie, posilování, sportu a fitness aktivit. Zaměřujeme se na Nordic Walking a In-line bruslení. Nabízíme tvorbu jídelníčků, výživových plánů, nutriční konzultace a vzdělávání. Provádíme diagnostiku a analýzu složení těla.

Držíme se filozofie, která je založena na pokoře a úctě k danému vědnímu oboru. Snažíme se vždy v maximální možné míře najít přijatelné řešení pro každého jednotlivce či skupinu, která nás osloví. Programy sestavujeme originálně na míru společně s klientem.

Naše práce je založena na osobním přístupu. Máme bohaté zkušenosti s programy pro běžnou populaci i vrcholové sportovce. Našich služeb využívají také firemní týmy, profesní skupiny, školská zařízení či neziskové organizace. Sestavované programy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní skupiny.

Nenabízíme služby, které nikdo nemá, protože v oblasti zdravého životního stylu už bylo vše před několika tisíci lety vymyšleno. Ale ve srovnání s konkurencí je nabízíme jinak… Důraz klademe na použití nejmodernější techniky jako např. analyzátory InBody. Trváme na konzervativních přístupech ke vzdělání a vědomostem. Kdo chce s námi spolupracovat, musí tento fakt respektovat a permanentně se vzdělávat. Našim klientům zajišťujeme vždy beze zbytku maximum možného. Nestavíme na asertivitě zavánějící polovičatostí, ale na detailně rozpracované metodice ve všech oblastech, kterými se zabýváme. Naší vizitkou např. jsou již stovky spokojených klientů, počítáno jen v oblasti dietologie a poradenství ve výživě. A to není reklamní trik, ale relevantní údaj doložitelný naší kartotékou. Pro nás není úspěchem, že někdo zhubne 10 kg a jak už to tak běžně chodí především v netukové tkáni a se zdravotními problémy. S námi klienti hubnou nejen „pár“ (5, 10, 20) potřebných kilogramů, ale není ojedinělou záležitostí snížení tělesné hmotnosti o více jak 50 kg a ve zdraví. Spolupracujeme také s lékaři různých oborů a řešíme problémy diabetu, cholesterolu, homocysteinu, srdečně-cévních chorob aj. Ve FaktorPlus se lidem vrací zdraví, kondice, sebevědomí (plnohodnotný neomezený způsob života).

Prezentujeme se především kvalitou a úrovní odvedené práce a všem nabízíme, aby se o tom přesvědčili na vlastní kůži. Nejdeme na trh s brakem v luxusním obalu, ale lijeme vínko čisté a nic nám v něm neplave.

Ač se to v dnešní době, kdy stěžejní roli ve společnosti hraje především tržní ekonomika, jeví spíše jako klišé, vždy přistupujeme ke své práci s vědomím, že jsme zde pro naše klienty a ne naopak.

Kontakty na Výživového poradce Faktor Plus, Benešov

Web: www.faktorplus.cz

Mobil: +420 724 033 133

E-mail: info@faktorplus.cz

Adresa firmy:

Tyršova 438
25601
Benešov

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here