Výživový poradce Aleš Beránek, DiS., Plzeň

0
3005
Výživový poradce Aleš Beránek, DiS., Plzeň
Výživový poradce Aleš Beránek, DiS., Plzeň

Nabídka služeb nutričního terapeuta a obezitologa. Poskytování pomoci a poradenství při hubnutí. Sestavení vhodného jídelníčku.

Jmenuji se Aleš Beránek a provozuji nutriční péči bez spolupráce nutričních doplňků. Vytvářím individuální přístup ke každému klientovi, vymýšlím jídelníčky na míru s přihlédnutím na Váš životní styl i pracovní režim a dbám na diskrétní péči. Při tvoření jídelníčků zohledňuji všechny kontraindikace a pro dosažení zužitkovávám znalosti získané 7 letou praxí. Mou klientelou jsou ženy, muži, děti, dospělí, staří, nemocní, lidé sportující vrcholově i nesportovci.

Mou předností je odborný a lidský přístup, stovky spokojených klientů a profesionální péče.

Jsem připraven pomoci i Vám.

Ceník:

Vstupní konzultace – 250,-

Délka trvání 60 minut (lze domluvit delší).

Jedná se o první setkání a vážení na bioimpedanci. Vážení je bezbolestné a trvá do 5 minut. Váha změří hodnoty tuků, svalů, tělesné vody, hmotnost vápníku v kostech, bazální metabolismus aj. Naměřené hodnoty Vám vytisknu a důkladně vysvětlím. Posuzuji každého klienta z pohledu jeho přání a cíle. Pro vytvoření nejpřesnějšího jídelníčku se ptám na zvyklosti, zdravotní stav, pracovní režim (i směny), úroveň pohybové aktivity a další. Na úvodní konzultaci shrnu všechny možnosti a předpokládané odhady délky či rychlosti shazování/nabírání. Snažím se, aby vstupní konzultace byla srozumitelná, přínosná a vždy je nezávazná. Nečekejte ode mne žádný nátlak ani používání obchodních triků.

Jídelníček – 2000,-

Jídelníček sestavuji na míru a zohledním všechny směrodatné činitele – bazální metabolismus, příjem všech makro i mikro nutrientů. Při vytváření jídelníčku vymýšlím nejvýhodnější variantu pro zdravou redukci bez jo-jo efektu. Pro zachování plynulosti dosažení úbytku/nárůstu hmotnosti jsou v ceně započítané i všechny dodatečné úpravy. Do jídelníčku vypisuji gramáže i odhady na lžíce, kusy, plátky atp. Hotový jídelníček umožňuje kombinovat potraviny podle Vašich aktuálních chutí a jiných preferencí. Kontraindikace zohledním lékové, zdravotní, dietní, genetické i sportovní zátěže. Spolu s jídelníčkem předávám recepty. Jídelníček tvořím také pro vegetariány a některé neortodoxní výživové styly.

Kontroly

Délka trvání jedné kontroly je 30-60 minut (lze domluvit delší). Kontroly nemají časovou platnost, klient si je vybírá naprosto podle svého uvážení nebo naší domluvy. Ideální rozestup jsou 3-4 týdny.

Jednotlivé kontroly slouží k opětovnému převážení na bioimpedanci, ale především pro doladění jídelníčku na základě často podceňované zpětné vazby. Ideálně nastavený jídelní plán je totiž nejdůležitějším předpokladem pro dosažení cíle. Hlad, výrazné chutě a ostatní negativní pocity by při dodržování zásad neměly být přítomny. V ceně kontroly je zahrnuta konzultace, řešení problémů, dolaďování jídelníčku, dále tipy, rady, má vlastní témata o výživě a také samozřejmostí je psychická podpora, motivace a pochopení.

1 kontrola 250,-

předplacených 5 kontrol 1000,-

předplacených 11 kontrol 2000,- (vhodné pro dlouhodobější spolupráci nebo pro klienty, kteří vyžadují častější dozor a péči)

 

Sacharidové vlny – 1000,-

Speciální dieta pro cílené snižování podkožního tuku – tzv. „rýsování“. Zpravidla se používá u sportovců, ale dá se aplikovat i u nesportovce nebo při tzv. stagnací u klasického jídelníčku.

Sacharidové vlny tvořím na míru klienta i co se týče preferencí chutí. Není nutné tedy jíst pouze čistou rýži s vařeným kuřecím masem, jak se často člověk mylně dočte.

V ceně je zahrnuto vytvoření jakékoliv sacharidové vlny (tvořím sestupné/vzestupné/zdvojené/lineární/dvoj vlny) plus jedna dodatečná případná kompletní změna (často je potřeba po určitém čase úprava pro další „šokování“ organismu).

 

Poznámka – časové rozmezí mezi kontrolami je v ideálním případě mezi 2-3 týdny. Nicméně rád vyjdu vstříc a vše je o naší domluvě.

Sportovní profi jídelníček – 3500,-

Jedná se o jídelní plán pro sportovce, který vzájemnou spoluprací vytváříme po dobu 6 měsíců. Zahrnuje všechny změny a specální druhy stravování pro určitě konkrétní období.

1 měsíc přikoupení sportovního jídelníčku 600,-

Sestavení posudku, sestavení jídelníhoho plánu stravovacímu zařízení, přednášky atp – cena dohodou

Kontakty na Výživového poradce Aleš Beránek, DiS., Plzeň

Web: www.nutricni-terapeut-plzen.cz

Mobil: +420 776 026 236

E-mail: ale.berane@gmail.com

Adresa firmy:

Perlová 60/14
30100
Plzeň

Otevírací hodiny:

 

  • Pondělí: 08:00 – 18:00
  • Úterý: 08:00 – 18:00
  • Středa: 08:00 – 18:00
  • Čtvrtek: 08:00 – 18:00
  • Pátek: 08:00 – 18:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno

 

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here