Trápí vás menopauza, pocení, bolest hlavy, chuť na alkohol? Sáhněte po Kudzu

0
5200

Pokud jste již někdy vyzkoušely preparáty z řady tradiční čínské medicíny, jistě víte, že jde o kvalitní, vyzkoušené a fungující produkty. Pokud jste se s nimi zatím neměli možnost setkat, právě nyní máte skvělou příležitost. Jedním z osvědčených a spotřebiteli oblíbeným preparátem je doplněk stravy Kudzu. Jeho tradice je stará po několik staletí.

S čím vám Kudzu pomůže

Zmiňovaný preparát obsahuje kořen rostliny kudzu v prášku, který je obohacen o extrakt z jejího kořene. Kudzu, neboli Pueraria lobata je velmi dobrým zdrojem rostlinných izoflavonoinů, jako je kupříkladu daidzein či puerarin. Bude vám nápomocný při nadměrném pocení, bolestech hlavy, při nadměrném požívání alkoholu a chuti na něj, zmírňuje projevy menopauzy a klimakteria a mnohé další. O zkušenostech, které s tímto doplňkem stravy mají ostatní uživatelé, se dozvíte z mnoha recenzí na webových stránkách http://www.prozdravi.cz/recenze/kudzu.html.

<pzmiňovaný href=“http://www.prozdravi.cz/recenze/kudzu.html“ target=“_blank“>

Způsob užívání

Kapsle obsahují práškový kořen rostliny kudzu (345 mg/1 kapsle), výtažek z kořene této rostliny (150 mg, v tom min. 80 mg rostlinných izoflavonů/1 kapsle), želatinu, protispékavou látku: hořečnaté soli mastných kyselin.

Dospělí užívají jednu kapsli 1 – 2 x denně v průběhu jídla, zapíjí se sklenicí vody. Doplněk stravy Kudzu je určen dospělým, hodí se pro vegetariány a neobsahuje lepek. Je nevhodný pro jedince, kteří jsou alergičtí na některou z látek obsažených v produktu, stejně jako je nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

Kde preparát Kudzu seženete

Objednat si jej můžete pohodlně ze svého domova, stačí, když kliknete . Až do 28. 2. 2015 je navíc tento doplněk stravy zlevněný o 11%! Stejně tak je k dostání v lékárnách nebo přímo v sídle společenosti v Ostravě na ulici Hlubinské 1385/12.

Vyzkoušejte i vy Kudzu a aktivizujte s jeho pomocí detoxikační procesy ve vašem organismu. Jistě budete spokojeni, jako mnoho spotřebitelů před vámi!

20150312210939

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here