Sušená syrovátka – linie & hubnutí se syrovátkou – online prodej

0
9647

Sušená syrovátka. Nenáročný, levný, chutný a především zdraví prospěšný nápoj si připravujte ze sušené syrovátky. Také je vhodná při hubnutí…

Znáte sušenou syrovátku? Zní vám to nepříliš vábně? Nebojte, sušená syrovátka je nenáročná, chutná (podobná například chuti mléka) a především příznivě působí na vaše zdraví. Každé ráno si dát sklenici nápoje ze sušené syrovátky se vám určitě vyplatí.

Sušená syrovátka je zkrátka bílý prášek, který v kombinaci s vodou (zpravidla horkou) rychle vytvoří chutný nápoj hodně podobný mléku. Ale složením a účinky nemá s mlékem mnoho společného. Sušená syrovátka má řadu příznivých účinků na vaše zdraví a také vám pomůže na hubnutí a linii.

Příznivé účinky sušené syrovátky

V první řadě tu jsou obecně zdraví prospěšné účinky. Sušená syrovátka tělu dodává důležité živiny, vitamíny a především bílkoviny. Mezi ostatními látkami jmenujme například lecitin, který pomáhá na cholesterol v krvi, L-karnitin proti únavě či ovesnou vlákninu pro lepší zažívání. Zajímavé je i to, že se syrovátka často využívá i pro kvalitnější pleť.

Dalším důvodem proč je sušená syrovátka tak populární, je fakt, že je vhodná pro hubnutí a vaši linii. Na rozdíl od mléka obsahuje velmi nízkou hladinu tuku a má minimální energetickou hodnotu. Bílkoviny účinně působí na trávení. A již zmiňovaná ovesná vláknina znamená větší pocit sytosti po jídle (sušená syrovátka je právě k jídlu ideální) a L-karnitin pomáhá odbourávat tuky.

Sušenou syrovátku velmi jednoduše zařadíte do vašeho denního jídelníčku. A to nejen proto, že balení syrovátky je zpravidla levné a vydrží dlouho. Syrovátku si k jídlu užijete vy i celá vaše rodina.

Sušenou syrovátku zakoupíte i online. Například prostřednictvím internetového obchodu www.prozdravi.cz.

Sušená syrovátka k zakoupení online

Syrovátka LinieSyrovátka speciálně upravená pro ještě lepší efekt na vaše hubnutí a linii. Dražší, ale s příchutí, třeba ananasu.
Sušená syrovátkaKlasická sušená syrovátka za velmi nízkou cenu zde.
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here